КНИГА НЕДЕЛИ "Как завоевывать друзей и оказывать влияние на людей" - 298 грн
Артикул: 709272

Злaмaти ДНК. Peдaгувaння гeнoмa тa кoнтpoль нaд eвoлюцiєю

Автор: Джeннифep Дуднa
Издательство: «Наш Формат»
ISBN: 978-617-7730-53-7,  

 

 
Доп.автор: Семюэл Стернберг
Оригинальное название: A Crack in Creation. Gene Editing and the Unthinkable Power to Control Evolution
Количество страниц: 296
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 140х210 мм (средний формат)
Тираж: 1500
Переводчик: Анна Литвиненко
Дополнительно: Закладка-ляссе
270 грн
Есть в наличии

ПРО КНИЖКУ
Кожної секунди людина зазнає приблизно мільйон різноманітних мутацій. А що як науковцям удалося взяти контроль над небезпечними змінами в організмі? За допомогою редагування геному вчені можуть запобігати хворобам, викорінювати збудників смертельних захворювань і відроджувати вимерлі види тварин. Нині наука стоїть на межі нової доби генної інженерії, яка упродовж наступних років підвищить урожаї, зробить худобу здоровішою, а продукти — поживнішими. Та яку потенційну небезпеку закладено в редагуванні генетичного коду й чи зможемо ми використовувати цей інструмент лише на користь людству?

ДЛЯ КОГО КНИЖКА
Книжкa для вcix, xтo цiкaвитьcя нaукoю, зaxoплюєтьcя нaукпoп лiтepaтуpoю, а також слідкує за розвитком генної інженерії.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
У цій книжці біохіміки Дженніфер Дудна та Семюел Стернберґ розповідають захопливу історію винайдення прогресивної біотехнології, здатної змінювати генетичний код, який визначає долю кожної живої істоти на планеті, зокрема й людини..

ПРО АВТОРА
Дженніфер Дудна — професорка структурної біології та біохімії в Каліфорнійському університеті. Належить до групи науковців, які винайшли технологію CRISPR. Лауреатка численних міжнародних премій та авторка понад 200 наукових робіт.

Семюел Стернберґ — професор біохімії та молекулярної біофізики. Автор низки наукових публікацій про CRISPR. Отримав премію імені Скерінджа від Товариства дослідників РНК, а також премію імені Вайнтрауба від Онкологічного дослідницького
центру Фреда Гатчінсона.

ВІДГУК
Перша книжка про технологію CRISPR, яка пояснить цю потужну суміш науки й етики.
New York Review of Books

Технологія редагування геному буде найважливішим досягненням нашої ери, що створить дивовижні можливості в поєднанні зі страшними моральними викликами.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо