Артикул: 31286

Застеляйте ліжко. Дрібниці, які можуть змінити ваше життя, а можливо, і світ

Автор: Уильям Макрейвен
Издательство: Издательская группа «КМ-Букс»
ISBN: 978-617-7535-14-9,  

 

 
Оригинальное название: Make Your Bed: Little Things That Can Change Your Life...And Maybe the World
Год выпуска: 2018
Количество страниц: 128
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 130х205 мм (средний формат)
Тираж: 5500
Год первого выпуска: 2018
Товар закончился
Нет в наличии

Анотація
У цьому невеличкому виданні адмірал Вільям Г. Макрейвен, командувач Військово-морських сил США у відставці, визначив десять правил, яких він особисто завжди намагався дотримуватися і які допомогли йому з честю подолати чимало життєвих негараздів. Оригінально сформульовані правила на кшталт "не боятися акул", "не вдаряти передчасно у дзвін", "щоранку застеляти ліжко" мають глибокий підтекст.


Автор розкриває суть кожного правила, розповідає цікаві історії про людей, які свого часу надихали його власною дисципліною, наполегливістю, благородством і мужністю.


"Надихаючий бестселер The New York Times №1, який "повинен читати кожен лідер в Америці". - Wall Street Journal.


"Повно захоплюючих особистих оповідок зсередини сховища національної безпеки ... Уроки МакРейвена, як і його передмова, виходять далеко за межі застеляння ліжка. Він присвячує книгу, що складається з 10-ти розділів, урокам, що допоможуть вийти за межі невдач, протистояти хуліганам та дають іншим надію ". - Washington Post.


Вільям Гаррі Макрейвен - американський воєначальник, адмірал Військово-морських США (2011), командувач Командування спеціальних операцій США (2011-2014), Об'єднаного Командування спеціальних операцій (2008-2011). Учасник війн в Перській затоці, Іраку та Афганістані.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо