КНИГА НЕДЕЛИ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 709269

Засіло в голові. Наука успішного навчання

Автор: Генри Редигер, Питер Браун , Марк Макдэниэл
Издательство: «Наш Формат»
ISBN: 978-617-7730-17-9,  

 

 
Оригинальное название: Make It Stick: The Science of Successful Learning
Год выпуска: 2019
Количество страниц: 240
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 145х215 мм (средний формат)
Тираж: 2500
Переводчик: Юлия Кузьменко
Дополнительно: Закладка-ляссе
Год первого выпуска: 2019
195 грн
Есть в наличии

Вважається, що для ефективного навчання потрібна практика і ще раз практика. Багато хто переконаний: якщо багато повторювати, то можна надовго запам’ятати. Але насправді це не так. Дослідження доводять, що повторення не сприяють засвоєнню матеріалу, на відміну від деяких порівняно простих методик. Наприклад, краще переказувати інформацію, ніж просто перечитувати, знання ліпше засвоюються, якщо розглянути їх у ширшому контексті, а об’єднання знань у так звані ментальні моделі спрощують запам’ятовування складного матеріалу.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА
Книжка для студентів і викладачів, бізнес-коучів, а також для всіх, хто практикує освіту впродовж всього життя.

ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ ЦЮ КНИГУ
У цій книжці когнітивні психологи Генрі Редіґер і Марк Макденіел у співпраці з письменником Пітером Брауном описують практичні стратегії, які допоможуть краще вчитися, довше пам’ятати вивчене, а головне — добре засвоїти тему, а не отримати ілюзію знання.

ПРО АВТОРА
Генрі Редіґер — американський психолог, дослідник механізмів навчання та пам’яті. Викладав в Університеті Вашингтона в Сент-Луїсі. Був головою Американської асоціації психологів.
Марк Макденіел — дослідник когнітивних здібностей і пам’яті. Професор кафедри психології в Університеті Вашингтона в Сент-Луїсі.
Пітер Браун — письменник, журналіст.

ВІДГУКИ ПРО КНИГУ «ЗАСІЛО В ГОЛОВІ»

Важливі відкриття, описані в цій книжці, допоможуть покращити наше навчання та викладання. 
Роберт Бйорк, викладач кафедри психології Каліфорнійського університету

Ця книжка глибоко занурить у науку навчання. 
Business Insider

ЦИТАТИ З КНИЖКИ

Про шкідливість перечитування
Години, відведені на вдумливе перечитування, створюють враження великих старань, хоч насправді кількість часу, витраченого на навчання, не є мірилом майстерності. Перечитати текст один раз доцільно за умови певного інтервалу між першим і другим прочитанням, а от читати багато разів поспіль означає марнувати час заради мізерних здобутків і не зосереджуватися на значно дієвіших стратегіях, що вимагають менше часу.

Про тестування як інструмент навчання
Активний видобуток інформації, тобто тестування, поліпшує пам’ять, і що більше зусиль вимагає видобуток, то більше користі. Діставання інформації з пам’яті має дві великі переваги. По-перше, учень перевіряє, що знає і чого не знає, а отже, розуміє, у яких темах «кульгає» і мусить підтягнутися. По-друге, пригадує вивчене, і мозок зводить докупи відкладену в пам’яті інформацію, тож зміцнюються зв’язки між новими і раніше відомими знаннями і в майбутньому легше згадують потрібні відомості. Виходить, що діставання інформації, чи то пак тести, не дає забувати матеріал.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо
Вместе с этим товаром покупают
+
165 грн 157 грн
=
Экономия: 8 грн
352 грн