Артикул: 731258

Як упорядкувати справи. Мистецтво продуктивності без стресу

Автор: Дэвид Аллен
Издательство: Издательская группа «КМ-Букс»
ISBN: 978-617-7535-61-3,  

 

 
Оригинальное название: Getting Things Done by David Allen
Год выпуска: 2018
Количество страниц: 392
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 145х217 мм (средний формат)
Год первого выпуска: 2018
Язык издания:
Товар закончился
Нет в наличии

Анотація
Книга #1 з продуктивності!

У сучасному світі вчорашні методи продуктивності просто не працюють. У книзі "Як упорядкувати справи. Мистецтво продуктивності без стресу" бізнес-тренер і консультант з менеджменту Девід Аллен ділиться з проривними методами безризикової роботи. Правило Аллена просте: наша продуктивність прямо пропорційна нашій здатності розслаблятися. Тільки тоді, коли наш розум холодний а думки організовані, ми можемо досягти ефективної продуктивності і розкрити свій творчий потенціал. За допомогою книги "Як упорядкувати справи. Мистецтво продуктивності без стресу" ви навчитесь:
Застосовувати правило "зробити, делегувати, відкласти, відкинути";
Переоцінювати цілі і залишатися зосередженими у мінливих ситуаціях;
Планувати успішні проекти;
Долати почуття плутанини, тривоги, і перенавантаження;

Від основних принципів продуктивності до перевірених трюків!
Книга "Як упорядкувати справи. Мистецтво продуктивності без стресу" покаже вам, як збільшити темп без ризику для свого здоров'я та ефективності.

Девіда Аллена було названо одним із найвпливовіших теоретиків продуктивності. Він є мотиваційним спікером і фасилітатором страхової компанії New York Life, Фундації Форда, компанії L.L. Bean, BMC США і проводить індивідуальні та колективні майстер-класи по всій країні. Він - президент David Allen Company і має понад тридцять п'ять років досвіду як консультант і персональний тренер із менеджменту. Його статті друкуються у Fast Company, Fortune, The Los Angeles Times, The New York Times, The Wall Street Journal та багатьох інших періодичних виданнях.
Світовий бестселер!
Книгу "Як упорядкувати справи. Мистецтво продуктивності без стресу" було опубліковано більш ніж у тридцяти країнах світу!

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо