КНИГА НЕДЕЛИ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 709224

Як говорити з дітьми про гроші

Автор: Рон Либер
Издательство: «Наш Формат»
ISBN: 978-617-7682-64-5 ,  

 

 
Оригинальное название: The Opposite of Spoiled: Raising Kids Who Are Grounded, Generous, and Smart About Money
Год выпуска: 2019
Количество страниц: 192
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 145х215 мм (средний формат)
Тираж: 3000
Переводчик: Антонина Ящук, Казимир Мужановский
Дополнительно: Закладка-ляссе
Год первого выпуска: 2019
185 грн
Есть в наличии

Розмовляти з дітьми про гроші — для багатьох батьків це незручна або закрита тема. Ми або боїмося, що виростимо закоренілих матеріалістів, або просто соромимося говорити відверто. Але фінансова грамотність — це дуже потрібна навичка в житті не тільки дорослої людини, а й підлітка.
Крім того, за допомогою цих розмов можна прищепити дитині цінності, які вийдуть далеко за межі матеріальних стосунків, — щедрість, дбайливість, допитливість, терпіння й ощадливість. У якому віці говорити
про гроші? Як визначити й пояснити, що таке «забагато» або «достатньо»?

ДЛЯ КОГО КНИЖКА
Книжка для всіх, хто цікавиться дитячою психологією та вихованням, для батьків, викладачів та психологів.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
Автор цієї книжки показує, як розмовляти про кишенькові гроші, підробіток, подарунки, покупки телефонів, планшетів чи іграшок, а також про уміння заощаджувати, ділитися й витрачати.

ПРО АВТОРА
Рон Лібер — фінансовий колумніст New York Times. Писав для Wall Street Journal, Fortune та Fast Company. Виховує доньку.

ВІДГУКИ

Ця книжка допоможе запровадити уроки фінансової грамотності у вашій сім’ї.
Associated Press
Ми хочемо виховати дітей із хорошими цінностями, та часто забуваємо говорити з ними на фінансові теми. Ця цікава й важлива книжка відкриває для нас нові можливості, щоб наступне покоління ще краще, ніж ми, подружилося із грошима.
Ґретхен Рубін, авторка книжки «Проект Щастя»

ЦИТАТИ
Про фінансову грамотність
Ми, батьки, не завжди зможемо сидіти поруч, коли наші двадцятилітні діти прийматимуть важливі рішення. Тому потрібно навчити дітей орієнтуватися у фінансовому світі вже зараз. Навіть уявити страшно, як молоді люди мають знаходити власний шлях у розбурханому морі цифр, не отримавши від нас навігатора заздалегідь.
Про допитливість
Діти неймовірно допитливі. Якщо ми раптом забули, нагадаймо собі: це їхня робота — пізнавати, як влаштовано світ. Гроші — частина щоденного життя, і дуже цінна. Тому, поза сумнівом, діти шукатимуть інформацію про неї будь-якими способами. Вони ґуґлитимуть і приноситимуть результати пошуків нам. Вони формуватимуть власну думку на основі підслуханих цифр — правильних, але які в юному віці важко осягнути. Вони з упертою підлітковою впевненістю оперуватимуть неправильними бозна-звідки взятими даними. І вони захочуть говорити на ці дражливі теми. Скільки ти заробляєш? Ми багаті? Чи можемо купити квартиру тому безхатькові?

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо