КНИГА НЕДЕЛИ "Никогда не ешьте в одиночку и другие правила нетворкинга" - 317 грн
Артикул: 92423

Внутрішня історія. Серце — найважливіший орган нашого тіла

Автор: Йоханнес Хинрих фон Борстель
Издательство: «Клуб Семейного Досуга»
ISBN: 978-617-12-5075-8,  

 

 
Оригинальное название: Herzachen kann man nicht Maehen
Год выпуска: 2018
Количество страниц: 256
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 135х205 мм (средний формат)
Переводчик: С. В. Зубченко
Год первого выпуска: 2018
120 грн
Есть в наличии

Всі таємниці нашого серця розкрито!

Наше серце — це сонце. Довкола нього обертаються планети-органи. І варто серцю дати збій, як усі інші процеси в організмі почнуть виходити з ладу. Перед вами — неймовірна та захоплива історія, в якій автор ділиться невідомим фактами про найвідоміший орган, його будову, хвороби та їхню профілактику.

Як підтримувати серце в тонусі? Чи залежить його робота від харчування і які продукти варто виключити зі свого щоденного раціону? Як попередити інфаркти, інсульти та інші кардіологічні захворювання? Чому нещасливе кохання насправді здатне розбити серце? Як нашому «мотору» вдається невтомно працювати без відпустки та вихідних? Чому серце називають «командним гравцем»? Які наші звички допомагають, а які шкодять серцю? Автор відповідає на всі ці та багато інших запитань простою мовою, чергуючи анатомічні й фізіологічні описи та теорію з цікавими оповідками, практичними порадами і кумедними випадками з власного життя.

Про автора:
Йоганнес Гінріх фон Борстель — німецький кардіолог та популярний письменник, багато років працював лікарем швидкої допомоги. Його книжка стала бестселером та справжньою сенсацією, її перекладено понад 10 мовами.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо