КНИГА НЕДЕЛИ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 31298

Вишукане мистецтво прибирання по-шведськи

Автор: Маргарета Магнуссон
Издательство: Издательская группа «КМ-Букс»
ISBN: 978-966-948-034-7,  

 

 
Оригинальное название: The Gentle Art of Swedish Death Cleaning: How to Free Yourself and Your Family from a Lifetime of Clutter
Год выпуска: 2020
Количество страниц: 136
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 135х190 мм (средний формат)
Тираж: 1500
Переводчик: Наталія Лавська
Год первого выпуска: 2020
125 грн
Есть в наличии

Як звільнити себе та свою родину від накопичених упродовж років непотрібних речей. Чарівний та практичний підхід до наведення ладу вдома та роздуми про маленькі радощі, які складаються у довге життя. Мабуть, усі ми маємо речі, з якими пов'язані різні приємні спогади і які свого часу робили нас щасливими.

Та правда у тім, що з роками речей стає дедалі більше, вони займають усе більше простору, і серед безлічі предметів з часом втрачається цінність кожного з них. А коли для людини настає момент вирушати у прасвіти, перед її рідними постає нелегке завдання — вирішити, що робити з купою мотлоху, який вони просто не в змозі гідно оцінити, і при цьому не пересваритися й не збожеволіти. Щоб запобігти цьому, художниці Маргареті Магнуссон і спало на думку написати книгу про "прибирання як востаннє", в якій вона не лише делікатно підводить читачів до роздумів про неминуче, а й вчить любові до мінімалізму, щоб усе в оселі дарувало радість — у будь-якому віці. Для цього насправді потрібно не так і багато.
 

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо