КНИГА НЕДЕЛИ "Соціальний інтелект. Нова наука про людськ взаємовідносини" - 216 грн
Артикул: 31305

Виклики для менеджменту XXI століття

Автор: Питер Друкер
Издательство: Издательская группа «КМ-Букс»
ISBN: 978-966-948-377-5,  

 

 
Оригинальное название: Management Challenges for the 21st Century
Год выпуска: 2020
Количество страниц: 240
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 145х215 мм (средний формат)
Год первого выпуска: 2020
140 грн
Есть в наличии

Ця надзвичайно розумна книжка від Пітера Ф. Друкера — гуру менеджменту XX століття — не втрачає своєї актуальності і в наші дні. На її сторінках автор аналізує проблеми у сфері управління, використовуючи приклади з реального життя, визначає оптимальні шляхи їх розв’язання, формує нове розуміння індивідуально-корпоративної ефективності, пояснює, як можна передбачити глобальні трансформації, як в умовах невідворотних змін управляти собою, колективом та установою і як, зрештою, стати лідером найвищого ґатунку. Кожен, хто прагне зрозуміти, як може бути влаштований його бізнес і як краще вибудовувати кар’єру, неодмінно відкриє у цій оригінальній концепції майбутнього щось корисне для себе.

Пітер Ф. Друкер розповідає, як нові парадигми менеджменту вже змінили і продовжуватимуть змінювати наші основні переконання про практики і принципи управління. Ця прогресивна книга засвідчує широту знань і великий практичний досвід автора, його глибоке розуміння різноманітних процесів, здатність до глибокого аналізу та здоровий глузд. Саме такими мають бути, згідно з уявленнями самого Друкера та за словами одного з авторів статті у Harvard Business Review, "орієнтири управлінської професії менеджмента".

Про автора
Пітер Ф. Друкер - письменник, викладач і консультант - є автором двадцяти шести книг. Понад п'ятдесят років він викладав мистецтво управління: спершу в Нью-Йоркському університеті, а потім - в Університеті Клермонта, де обіймав посаду професора соціальних наук та менеджменту. Друкер постійно публікувався в журналах та наукових виданнях, вів колонку у The Wall Street Journal.

Відгуки
"Маючи чітке розуміння значення торгових марок та здатність бачити зв'язки між різнорідними силами, цей мислитель-візіонер знову написав нагальну книгу".
- Library Journal

"Безцінні поради щодо того, як побудувати бізнесовий міст у ХХІ століття".
- Kirkus Reviews

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо
Вместе с этим товаром покупают
+
=
290 грн