КНИГА НЕДЕЛИ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 31018

Відверта розмова без купюр. Як знайти, зрозуміти й утримати чоловіка

Автор: Стив Харви
Издательство: Издательская группа «КМ-Букс»
ISBN: 978-617-7535-86-6,  

 

 
Оригинальное название: Straight Talk, No Chaser: How to Find, Keep, and Understand a Man by Steve Harvey
Год выпуска: 2019
Количество страниц: 272
Переплет: Мягкая обложка
Язык издания: Украинский
Формат: 130х200 мм (средний формат)
Год первого выпуска: 2019
100 грн
Есть в наличии

Після виходу у світ книги «Діяти як жінка, думати як чоловік» Стів Харві продовжує отримувати — переважно від чарівних жінок — багато запитань, зауважень та прохань дати додаткові роз’яснення стосовно взаємин з представниками протилежної статі.
Тож у своєму новому виданні автор докладно розповідає, чому чоловіки не роблять відразу того, про що їх прохають, як з роками змінюється їхнє уявлення про побачення, яким чином можна покращити інтимні стосунки, а також дає поради щодо того, як змусити свого обранця взяти на себе певні зобов’язання. Велику увагу Стів Харві приділяє такому важливому для жіноцтва питанню, як ставлення представників сильної статі до незалежних і самодостатніх пані; пояснює, як можна змусити чоловіків дотримуватися жіночих вимог і стандартів, як ставити своїм партнерам правильні запитання, аби отримувати на них щирі відповіді.
Прочитавши цю книжку, жінки неодмінно знайдуть у собі мужність переглянути і деякі власні уявлення про стосунки зі своїми коханими, зможуть застосовувати наведені автором поради на практиці.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо
Вместе с этим товаром покупают
Вместе с этим товаром покупают