Артикул: 709158

Вакансія: людина. Як не залишитися без роботи в добу штучного інтелекту

Язык издания: Украинский Английский

 

 
ISBN:978-617-7552-98-6

 

 
Доп.автор: Томас Дейвенпорт
Оригинальное название: Only Humans Need Apply: Winners and Losers in the Age of Smart Machines by Thomas H. Davenport, Julia Kirby
Год выпуска: 2018
Количество страниц: 336
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 140x210 мм (средний формат)
Тираж: 3000
Переводчик: Дудченко Анастасія
Дополнительно: Закладка-ляссе
Год первого выпуска: 2018
175 грн
Есть в наличии

Страх, що технології залишать людей без роботи дуже давній. Та жоден із етапів прогресу поки не спричинив цього. Машини перебрали на себе частину завдань, однак постійно зявлялися нові ніші, а людям залишалися найбільш складні й інтелектуальні задачі. Однак що станеться коли, штучний інтелект глибше проникне в наше життя? Адже тепер технології захоплюють одну з ключових сфер людської діяльності - прийняття рішень. Автори цієї книги переконують: не варто бути песимістом. Зрештою, тільки люди можуть надихати інших людей, здатні проявляти чуйність, наповнювати справи пристрастю, настроєм та веселощами.

ДЛЯ КОГО ЦЕ ВИДАННЯ

Для найширшого кола читачів, усіх, хто цікавиться майбутнім, розвитком сучасних технологій та їхнім впливом на наше життя.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

У цій книзі ви знайдете комплексний погляд на те, як спрямувати розвиток технологій на користь людству, яких зусиль для цього потрібно докласти і чому це таки варто зробити.

ПРО АВТОРА

Томас Дейвенпорт — почесний професор з інформаційних технологій та менеджменту Бебсонського коледжу, співзасновник Міжнародного інституту аналізу, радник компанії Deloitte Analytics, член ініціативної групи з дослідження цифрової економіки Массачусетського технологічного інституту.

Джулія Кірбі — старша редакторка Harvard University Press та дописувачка Harvard Business Review.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо