КНИГА ТИЖНЯ "Емоційний інтелект у бізнесі" - 221 грн
Артикул: 77612
Бестселер

Жизнь на полной мощности. Управление энергией - ключ к высокой эффективности, здоровью и счастью

Автор: Джим Лоер
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-00117-437-0,  978-5-00100-713-5; 978-5-91657-806-5

 

 
Дод.автор: Тоні Шварц
Оригінальна назва: The Power of Full Engagement: Managing Energy, Not Time, Is the Key to High Performance and Personal Renewal
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 176
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Перекладач: Михайло Фербер
Тип видання: 11-е видання
Додатково: Закладка-мотати
Рік першого видання: 2018
387 грн
Є в наявності

Про книгу

Тайм-менеджмент - чудовий винахід. Він допомагає ставити перед собою більш значні цілі, більше встигати на роботі і отримувати більш високий дохід. Для книг на цю тему характерні поради на кшталт «приходьте на роботу на годину раніше і йдіть на годину пізніше - ви будете вражені, наскільки більше ви будете встигати». Але чомусь в цій схемі трапляються збої. Справ заплановано багато, а сил не вистачає навіть на їх половину. Щоб встигати зі справами, ви все пізніше повертаєтеся додому, і ваші сімейні і дружні узи тріщать по швах. Від неправильної їжі і стресів починаються хвороби. Що ж робити? Відмовитися від своїх амбіцій? Або спробувати знайти нове джерело енергії?

Відповідь на це запитання прийшла з великого спорту. Автори книги The Power of Full Engagement багато років займалися психологічною підготовкою зірок великого тенісу. Вони шукали відповідь на питання: чому два спортсмена мають однакові навички, але один весь час перемагає іншого? В чому секрет? Виявилося, що переможець вміє миттєво розслаблятися між подачами. А його суперник знаходиться в напрузі весь час гри. Через деякий час його здатність до концентрації падає, сили йдуть, і він неминуче програє.

Те ж саме відбувається і з корпоративними службовцями. Монотонні навантаження ведуть до занепаду сил і фізичних недуг. Щоб цього не відбувалося, нашою енергією - фізичною, емоційною, розумовою та духовною - потрібно навчитися керувати. Принципи та методики, описані в книзі, пояснять, як це зробити.

Для кого ця книга?

Для всіх, хто багато працює, ставить перед собою професійні і особисті цілі і кожен день робить зусилля по їх досягненню.

«Фішка» книги

Автори багато років займалися психологічною підготовкою зірок світового спорту, серед яких тенісисти Піт Сампрас, Джим Курье, Аранта Санчес, Серджіо Бругейра, Габріела Сабатіні і Моніка Селеш, гольфісти Марк О'Міра і Ерні Ельс, хокеїсти Ерік Ліндрос і Майк Ріхтер, боксер Рей «Бум Бум» Манчіні, баскетболісти Нік Андерсон і Грант Хілл, і ковзаняр Дан Йенсен.

Від автора

«Багато хто з нас проживають життя як нескінченний марафон, постійно штовхаючи себе на позамежні і небезпечні для здоров'я навантаження. Ми самі робимо з себе розумових і емоційних ваговозів, безперервно витрачаючи енергію без її достатнього відновлення.

Ми повинні навчитися прожити свої роки як серію спринтерських дистанцій - періодів діяльності з повною самовіддачею, що чергуються з епізодами повноцінного відпочинку і відновлення сил».

Про авторів

Джим Лоер, голова і виконавчий директор Human Performance Institute, широко відомий своїми роботами в області психології високих результатів. Серед клієнтів його тренувального центру сотні спортсменів світового класу, поліція і секретні служби, команди рятувальників і спецпідрозділу ФБР. З 1993 р центр з успіхом застосовує на практиці самостійно розроблені принципи підготовки не тільки відомих атлетів, а й менеджерів вищої ланки.

Тоні Шварц - президент Human Performance Institute, співавтор методології тренувальних програм цього центру.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре