КНИГА ТИЖНЯ "Как завоевывать друзей и оказывать влияние на людей" - 298 грн
Артикул: 984809

Живи осознанно, работай продуктивно: 8-недельный курс по управлению стрессом

Автор: Майкл Часкалсон
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
Серія: Стиль життя
ISBN: 978-5-9614-2568-0,  

 

 
Оригінальна назва: The Mindful Workplace: Developing Resilient Individuals and Resonant Organizations with MBSR
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 240
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 115х165 мм (середній формат)
Перекладач: Марина Вторнікова
Рік першого видання: 2019
311 грн
Знижка 30 грн
281 грн
Є в наявності

Про що книга
Хочете вести спокійне життя - без стресів і вічного поспіху, без постійного перемикання між завданнями і відчуття, що ви нічого не встигаєте? Розвивайте в собі усвідомленість - здатність свідомо переживати власні стану і дії. Відчувайте своє дихання, рух, їжу, медитуйте - і життя заграє для вас новими яскравими фарбами.

Книга Майкла Часкалсона містить докладні описи вправ в рамках знаменитої 8-тижневої програми зниження стресу на основі усвідомленості (MBSR), переконливі дані наукових досліджень і численні приклади позитивних змін, що сталися в результаті впровадження цієї програми як на особистому, так і на корпоративному рівнях.
Книга буде цікава самому широкому колу читачів: і рядовим співробітникам, втомленим від постійної напруги на роботі, і керівникам, які намагається забезпечити процвітання своєї організації, і викладачам-психологам, які бажають поповнити свій професійний інструментарій, - і взагалі всім тим, хто прагне знайти ключ до щастя в собі самому.

Чому книга гідна прочитання

  • Усвідомленість 2500 років практично не згадувалася поза буддистських контекстів, зараз стає абсолютно світською формою ментального тренінгу. Тепер не потрібно бути буддистом, щоб практикувати усвідомленість: вона відкрита для прихильників будь-яких вірувань, як, втім, і для людей без релігійних переконань.
  • Численні наукові дослідження довели: люди, які в ладах зі своїм розумом і душею, працюють краще і більше задоволені своїм життям.
  • Виділивши кілька хвилин в день на неформальні вправи з метою розвитку усвідомленості, зробивши їх частиною звичного режиму, ви зможете значно змінити атмосферу і якість свого дня. Всього кілька хвилин, кілька вправ - і ваше життя відчутно покращиться.

Хто автор
Майкл Часкалсон - один з провідних викладачів усвідомленості в Великобританії. Веде індивідуальні та групові заняття за різними програмами, спрямованим на розвиток усвідомленості, в тому числі в медичних та корпоративних цілях. Навчає навичкам усвідомленості лікарів - співробітників Державної служби охорони здоров'я Великобританії. Читає лекції, присвячені теоретичному і практичному аспектах усвідомленості, в Бангорского університеті (Уельс, Великобританія). Опублікував ще шість книг, присвячених усвідомленості, під псевдонімом Кулананда.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре