ЦІНА ТИЖНЯ "Блокнот «Tse Tobi» (чорний)" - 425 грн
Артикул: 709197

Життя 3.0. Доба штучного інтелекту

Автор: Макс Тегмарк
Видавництво: «Наш Формат»
ISBN: 978-617-7682-99-7 ,  

 

 
Оригінальна назва: Life 3.0. Being Human in the Age of Artificial Intelligence
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 432
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Українська
Формат : 140х210 мм (середній формат)
Наклад: 2000
Перекладач: Зорина Корабліна
Додатково: Закладка-мотати
Рік першого видання: 2019
330 грн
Є в наявності

ПРО КНИЖКУ
За час свого існування життя на Землі трансформовувалося кілька разів — від бактерій, чий розвиток повністю закодований у ДНК, до складніших організмів і зрештою людини, яка має вибір та майже миттєво пристосовується до нового середовища. Ця гнучкість дала змогу людству запанувати на Землі. Та попри значні прориви — мову, писемність, друкарський прес, сучасну науку, комп’ютери, — усі відомі нам життєві форми залишаються заручниками своєї біологічної «оболонки». Наступний етап — це доба штучного інтелекту, Життя 3.0, що звільниться від біологічних кайданів еволюції і стане господарем власної долі.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА
Книжка для всіх, хто цікавиться розвитком технологій, роботизацією, зокрема, впровадженням штучного інтелекту в усі сфери життя суспільства та можливими наслідками цього процесу для людства.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
У цій книжці професор Макс Теґмарк аналізує, якими будуть економічні, правові, військові та соціальні наслідки появи штучного інтелекту і що ця технологія дасть людству.

ПРО АВТОРА
Макс Теґмарк — професор Массачусетського технологічного інституту, один з найавторитетніших дослідників штучного інтелекту. Його Інститут майбутнього життя отримав грант від Ілона Маска — 10 млн доларів на дослідження можливих наслідків розвитку штучного інтелекту.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре