Артикул: 79302

Жесткий менеджмент. Заставьте людей работать на результат (твёрдая обложка)

Твёрдая обложка 365 грн
Мягкая обложка 343 грн
Мова видання: Російська Англійська

 

 
Автор: Ден Кеннеді
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN:978-5-9614-4338-7, 978-5-9614-6095-7

 

 
Оригінальна назва: No B.S. Ruthless Management of People & Profits: No Holds Barred, Kick Butt, Take No Prisoners Guide to Really Getting Rich
Рік видання: 2017
Кількість сторінок: 288
Палітурка: Тверда палітурка
Формат: 170х215 мм (середній формат)
Наклад: 3 000
Перекладач: Дмитро Глоба-Михайленко
Тип видання: 6-е видання
Вікові обмеження: 0+
365 грн
Немає в наявності

Цитата

Кожен найманий службовець думає, що він розумніший за свого боса. Ваші працівники вважають, що вони переробляють, а їм недоплачують, що вони вкладають в ваш бізнес набагато більше вас самих, і значить, цілком можуть ігнорувати або обходити ваші вказівки, стандарти і алгоритми. Якщо ви тішете себе ілюзією, що ваш бізнес - виняток, ви не праві.

Про що книга «Жесткий менеджмент. Заставьте людей работать на результат»

З підлеглими потрібно твердо витримувати курс. Тут немає місця ніякої жалості. Ніхто не буде ставитися до вашого бізнесу, як ви, і ніхто не буде стільки в нього вкладати: якщо справа піде прахом, наймані працівники підуть і знайдуть нове місце, але ви-то тут на гачку. Звичайно, в чомусь можна дати послаблення, але тим, і тільки тим, хто цього вартий. Без кінця спізнюється, некомпетентний, просто нечесний і недобросовісний співробітник милості не заслуговує. Від такого потрібно позбавлятися в пожежному порядку, як від ракової пухлини. Думаєте, що зможете перевиховати людей? Мотивувати? Ні. Але ви можете створити чіткі правила, твердо дотримуючись яких заробите набагато більше, ніж сподівалися, і збудуєте стабільний бізнес.

Чому книга «Жесткий менеджмент» гідна прочитання

  • Прочитавши її, ви зрозумієте, як отримати максимум прибутку зі свого бізнесу і як почати платити за роботу, а не за отсіжіваніе годин;
  • З цієї книги ви дізнаєтеся, як збільшити цінність продажників і маркетологів;
  • Ця книга допоможе вам розібратися з власним персоналом.

Для кого ця книга

Ця книга призначена в першу чергу бізнесменам, але принесе користь всім, хто хоче зрозуміти справжню природу відносин наймача і працівника і способи її змінити.

Автор

Ден Кеннеді - автор 13 ділових книг, серійний підприємець, який створив, який купив, який побудував і продав чимало бізнесів різних типів і масштабів. Надзвичайно затребуваний і обурливо високооплачуваний консультант по директ-маркетингу і копірайтер, автор і ведучий групових тренінгів для підприємців.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре