КНИГА ТИЖНЯ - "Шпаргалки для боссов. Жесткие и честные уроки управления, которые лучше выучить на чужом опыте". Ціна - 224 грн
Артикул: 200258

Здоровое питание в вопросах и ответах

Видавництво: «Альпіна нон-фікшн»
ISBN: 978-5-9614-7142-7,  

 

 
Дод.автор: Патриция Барнс-Сварни
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 432
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 170x240 мм (середній формат)
Наклад: 2000
Рік першого видання: 2018
405 грн
Є в наявності

Цитата
Харчування і їжа, яку ми їмо, - завжди питання індивідуальні. Немає такої книги, яка розповіла б, що саме вам потрібно або не потрібно їсти для підтримання здоров'я. Є лише шляхи, по яких книга може направити вас, щоб ви змогли зробити вибір, правильний для вашого здоров'я і здоров'я вашої сім'ї. І ми сподіваємося, що ця книга допоможе вам зробити такий вибір.
Патриція Барнс-зварних, Томас зварних

Про що
У найдокладнішій довіднику «Здорове харчування в питаннях і відповідях» більше 500 відповідей на питання, які охоплюють всі області нутриціології. Що потрібно знати про склад продуктів? Як готувати їжу, щоб продукти не втратили своїх поживних речовин? У чому небезпека харчових добавок? І чи так страшні ГМО, як про них говорять? Які продукти і як впливають на наш настрій? Чому деякі їдять все, що хочуть, і не повніють? Автори книги Патриція Барнс-Сварни і Томас Сварни, спираючись на новітні наукові дослідження і дані, розповідають про основи харчування, пояснюють, як збалансувати свій раціон, і розбирають найпопулярніші дієти і міфи.

Чому гідна прочитання

  • Для збереження нашого здоров'я важливо знати, звідки взялося м'ясо, з якого зроблена котлета, і як були вирощені куплені в магазині овочі. Автори закликають задуматися про те, що ми їмо, і свідомо підходити до вибору продуктів, їх приготування і зберігання.
  • У книзі детально розповідається про хімічний склад продуктів, про те, як наш організм отримує з їжі поживні речовини і як він їх використовує, чому виникають харчові алергії та отруєння.
  • Як зберігати поживну цінність продуктів? Чи корисна кава? В який час доби ми краще засвоюємо поживні речовини? У чому небезпека безвуглеводних дієт? Засновані на останніх наукових дослідженнях поради і рекомендації в книзі допоможуть дотримуватися правильного харчування і поліпшити стан здоров'я, а дотримуватися їх ви можете незалежно від віку.

Для кого
Для всіх, хто небайдужий до свого здоров'я і хоче мати всю інформацію про правильне харчування в одній книзі.

Хто автори
Патриція Барнс-Сварни - автор понад 30 науково-популярних і науково-фантастичних книг. Вона також автор і редактор «настільного довідника з природознавства Нью-Йоркської публічної бібліотеки» (New York Public Library Science Desk Reference). У вільний час Патриція навчає жителів Нью-Йорка мистецтву садівництва і дає уроки кулінарії в місцевих магазинах.

Томас Сварни - вчений, автор численних книг про світ живої природи. Разом з Патріцією Барнс-Сварни написав кілька книг, серед яких «Книга про динозаврів в питаннях і відповідях» (The Handy Dinosaur Answer Book), «Математичний довідник у питаннях і відповідях» (The Handy Math Answer Book), «Біологічний довідник в питаннях і відповідях »(The Handy Biology Answer Book), а також« Гнів небес: погодні аномалії по всьому світу »(Skies of Fury: Weather Weirdness around the World).

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре