Артикул: 81593

Здоровье начинается с правильной еды

Автор: Даллас Хартвиг
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-91657-727-3,  

 

 
Дод.автор: Мелісса Хартвиг
Оригінальна назва: It Starts with Food
Рік видання: 2013
Кількість сторінок: 384
Палітурка: Обкладинка з клапанами
Формат : 170х215 мм (середній формат)
Наклад: 4 000
Перекладач: С.Чигринець
Товар закончился
Немає в наявності

Про книгу

Про те, як бути здоровим. Продукти, які ви вживаєте в їжу, роблять вас або більш здоровими, або менш здоровими. Третього не дано. Прочитавши цю книгу, ви навчитеся допомагати своєму організму і проживете довше.

Чому ми вирішили видати цю книгу

Вчені всього світу шукають способи продовження людського життя. Головний фактор у вирішенні цього питання - стан здоров'я кожного з нас і людства в цілому.

Як зберегти здоров'я?

Про це розповідають американські дієтологи Даллас і Мелісса Хартвиг. Вони доводять, що можна ЗМІНИТИ СВОЄ ЖИТТЯ ЗА 30 ДНІВ.

Для кого ця книга

Книга адресована всім, хто хоче жити повноцінним життям, позбутися від хронічних хвороб і почати, нарешті, правильно харчуватися.

«Фішка» книги

Книга розкриває суть повноцінного і правильного харчування, описуючи не тільки дієту, скільки програму - інструмент, який допоможе вам поліпшити здоров'я і самопочуття.

Якщо ви пройдете курс авторів, який вони описують в книзі - Whole30 - і відчуєте ефективність цього методу, звички правильного харчування залишаться з вами на все життя.

Про автора

Даллас Хартвиг, магістр наук, фізіотерапевт, отримав ступінь бакалавра природничих наук в області анатомії і фізіології, а також ступінь магістра в області фізіотерапії в Університеті Ендрюса, і, крім того, з 2001 року він є ліцензованим фізіотерапевтом. Аж до листопада 2009 року, коли вони разом з Меліссою заснували Whole9, Даллас був співвласником і керуючим спортивним центром, а також сертифікованим інструктором з піднімання гирі в рамках програми RKC ™.

Мелісса Хартвиг ​​народилася в місті Нашуа штату Нью-Гемпшир, а в 2010 році переїхала разом з чоловіком Далласом в Солт-Лейк-Сіті. У квітні того ж року вона пішла, можливо, з найбільш високооплачуваною в своєму житті роботи, але в той же рік вони з чоловіком заснували Whole9 - мережеве співтовариство здоров'я і гарної фізичної форми. З тих пір Whole9 (і програма Whole30) зцілює більше 500 000 пацієнтів на місяць.

«Все починається з правильної їжі» - перша книга Мелісси, хоча вона є автором багатьох статей, які можна прочитати в блозі Whole9. Мелісса - сертіфіцірованний спортивний дієтолог в рамках Міжнародного товариства по харчуванню спортсменів. Вона - сертифікований інструктор з піднімання гирі в рамках програми RKC ™. Мелісса багато подорожує, беручи участь в семінарах по харчуванню та конференціях, як для себе, так і з метою просування Whole9.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре