Нова книга Ю Носбьо - "Королевство"
Артикул: 200433

Заправляй кровать. 10 простых правил, которые могут изменить твою жизнь и, возможно, весь мир

Автор: Вільям Макрейвен
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-6572-3,  

 

 
Оригінальна назва: Make Your Bed: Little Things That Can Change Your Life...And Maybe the World
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 128
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 130х200 мм (середній формат)
Наклад: 3000
Перекладач: Гліб Ястребов
Вікові обмеження: 12+
Рік першого видання: 2016
216 грн
Є в наявності

Цитата
Навчання триває півроку. Це болісні забіги в м'якому піску, нічні запливи у холодній воді у Сан-Дієго, подолання смуги перешкод, нескінченні вправи і добу без сну. Завжди було холодно, мокро і тяжко. Для мене базова підготовка «котиків» була цілим життям випробувань, доречний в шість місяців. Отже, ось десять уроків, засвоєних мною в процесі підготовки. Сподіваюся, вони стануть в нагоді і вам.

Про що книга
Адмірал Вільям Макрейвен виступив перед випускниками Техаського університету з промовою, в якій розповів про десять життєвих принципах, які вивів для себе ще під час навчання в тренувальному таборі «морських котиків». Ця мова підірвала інтернет, набравши 10 мільйонів переглядів. Виявилося, що правила, які допомогли «морському котику» вижити в екстремальних умовах підготовки, а потім служби в спецназі, можуть виявитися корисними кожному. У своїй книзі «Заправляй ліжко» адмірал пояснює, як саме прийшов до цих правил і як вони не раз рятували його і його товаришів по службі. Прочитайте - і ви зможете змінити на краще своє життя ... а може, і світ!

Чому книга гідна прочитання:
Це 10 простих правил, дотримання яких змінить життя.

  • Кожне правило ілюструється розповідями про підготовку курсантів на базі «морських котиків» і про спецоперації, в яких ці правила врятували чиєсь життя.
  • І хоча це висновки, зроблені під час навчання на військовій базі, ці уроки можна застосувати до всіх: служив і не служив, чоловікам і жінкам будь-якого віку.

хто автори
Вільям Макрейвен - адмірал ВМС США у відставці. З видатним відмінністю служив у військово-морському флоті. За 37 років служби «морським котиком» він займав керівні позиції на всіх рівнях. Останнім призначенням чотирьохзоряного адмірала стала посада головного командувача військами спеціального призначення США.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре