Артикул: 86233

Zag. Найкращий посібник з брендингу

Автор:
Видавництво: «Клуб Сімейного Дозвілля»
ISBN: 978-617-12-2278-6,  

 

 
Оригінальна назва: Zag: The Number One Strategy of High-Performance Brands
Рік видання: 2017
Кількість сторінок: 192
Палітурка: Тверда палітурка
Формат : 130х200 мм (середній формат)
Перекладач: Юлія Кузьменко
Рік першого видання: 2017
Товар закончился
Немає в наявності

• Видання включено до переліку 100 кращих бізнес-книжок усіх часів 
• Цю працю називають «новим GPS для маркетологів»

Про книгу

Сімнадцять кроків зі створення нового бренда, секрети обрання правильної назви для своєї компанії чи продукту, ідеї та методи, що базуються на особистому досвіді автора, перевірені часом та успіхом!

Що ж таке «заг» Марті Ньюмеєра, названий «новим GPS для маркетологів»? Це напрямок розвитку бренда, який зробить компанію особливою — радикально «інакшою», а отже, успішною на ринку, де двигуном бренда перестає бути реклама, а програми лояльності більше не працюють. «У бізнес-світі, де все рухається зигзагом, коли інші обирають “зиг”, вам потрібен “заг”!» Не покладатися на фокус-групи, бо вони оцінюють пропозиції, що вже існують, і не враховують новацій, знайти оптимальне співвідношення «вдалого» та «інакшого», обрати своєму бренду влучну назву. Практичні поради а також 17 кроків для створення власного бренда, розглянуті на прикладі вигаданої мережі винних барів, змотивують пройти шлях до створення успішного бізнесу!

Про автора

Марті Ньюмеєр — відомий дизайнер, письменник і бізнес-консультант, що за 30 років після переїзду до Кремнієвої долини співпрацював з AppleAdobeGoogleFacebookPayPal і багатьма іншими фірмами у сфері бренд-дизайну та просування брендів. Він видав кілька книжок з теорії й практики сучасної побудови бренда. Найвідомішу з них — «Zag: найкращий посібник із брендингу» — було включено до переліку 100 найкращих бізнес-книжок усіх часів.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре