Артикул: 200085

Забей! Как жить без завышенных ожиданий, здраво оценивать свои возможности и преодолевать трудности (м'яка обкладинка)

Мягкая обложка нет в наличии
Автор: Майкл Беннет
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
Серія: Альпина: психологія та філософія
ISBN: 978-5-9614-6893-9,  

 

 
Дод.автор: Сара Беннет
Оригінальна назва: F*ck Feelings One Shrinks Practical Advice for Managing All Lifes Impossible Problems
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 502
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 120х165 мм (середній формат)
Перекладач: Катерина Бакушева
Вікові обмеження: 16+
Рік першого видання: 2018
Товар закончился
Немає в наявності

Цитата

Коротеньке назва цієї книжки часом один з найдобріших порад, які тільки можна запропонувати людині. У сьогоднішньому світі, близькому до божевілля на позитивній психології, її занадто часто плутають з гігантською райдужною мильною бульбашкою для польотів над реальністю. Подорож з передбачуваним результатом. Автори книги пропонують тверезий погляд на речі: по-перше, вистачить звинувачувати себе в тому, в чому ніхто не винен, і, по-друге, під три чорти нескінченне самовдосконалення і самокопання - життя нам дана не для того, щоб про нього мріяти або стати тим, ким не можемо бути. Істина і щастя - в реальності.
Аліна Харазі, шеф-редактор журналу «Добрі поради»

Про що книга «Забей! Как жить без завышенных ожиданий, здраво оценивать свои возможности и преодолевать трудности»

Парадоксально, але чим складніша ситуація, тим більше ми сподіваємося на просте рішення. Ми шукаємо швидкий і легкий засіб від усіх бід - і багато популярних авторів обіцяють нам саме його, не відповідаючи за результат. Доктор Майкл Беннет, психіатр з 30-річним стажем, і його дочка Сара Беннет пропонують непростий, але реалістичний підхід. Не всі проблеми можна вирішити, адже наші можливості не безмежні. Не можна витрачати енергію на помилкові надії, самобичування, жалість до себе і відчай. Беннет вчить нас, як прийняти свою проблему, щоб потім почати вирішувати її поступово, спокійно і прагматично. У цій книзі ви знайдете конкретний алгоритм виходу з найскладніших життєвих ситуацій.

Чому книга «Забей! Как жить без завышенных ожиданий, здраво оценивать свои возможности и преодолевать трудности» гідна прочитання

  • У кожному розділі автори пропонують список питань, які допоможуть вам оцінити свою проблему об'єктивно. Далі пропонується вирішення проблеми «на швидку руку», чіткий алгоритм дій.
  • Беннет змінює наше ставлення до таких явищ, як самоповага, любов, батьківство, спілкування.
  • Ви по-новому зможете підійти до проблем, пов'язаних з вихованням складних дітей, розлученням, життям поруч із близькою людиною, яка страждає на алкоголізм, депресією, і ін.

Хто автори

Доктор Майкл Беннет - дипломований психіатр, здобув освіту в Гарвардському коледжі та Гарвардській медичній школі. Головним інтересом життя стала його приватна практика, яку Майкл веде вже близько 30 років.

Сара Беннет - сценарист, письменник. Пише статті для журналів, електронних видань, телебачення, сценарії комедійних скетч-шоу.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре