КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 885651

Забей на любовь! Руководство по рациональному выбору партнера

Автор: Сара Беннет
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-6513-6,  

 

 
Оригінальна назва: F*ck Love: One Shrink’s Sensible Advice for Finding a Lasting Relationship
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 272
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 2000
Перекладач: Катерина Бакушева
Рік першого видання: 2018
290 грн
Є в наявності

Про що книга
Шлюб - найбільш ризикована підприємство у вашому житті, стверджують психолог Майкл Беннет і його дочка, комедійна письменниця Сара Беннет. А раз так, то в такій справі не можна покладатися на почуття. Тільки раціональний підхід допоможе вибрати партнера!

Автори бестселера «Забий!» розповідають, як використовувати прийоми хедхантинга і бізнес-аналітики для управління романтичними стосунками. Ви дізнаєтеся, як оцінювати ризики і ефективно відбирати підходящі кандидатури, щоб отримати високі дивіденди від взаємовигідного партнерства.

Чому книга гідна прочитання

  • Автори впевнені, що основна причина розлучень криється в дефектному партнерство, а не в зів'ялої романтику, тому в кожному розділі вони детально розглядають ті якості, які впливають на відносини: харизму, привабливість, взаєморозуміння, комунікабельність, почуття гумору, родинні зв'язки, інтелект і добробут .
  • Не важливо, шукайте ви супутника життя, перебуваєте в шлюбі або намагаєтеся вибратися з токсичних відносин - Беннет пропонують детальний план дій для кожної ситуації.
  • У книзі ви знайдете безліч прикладів з практики, історій читачів з блогу авторів, а також аналіз романтичних штампів і розхожих істин (наприклад, «серцю не накажеш» або «у кожного є своя половинка»).

Для кого ця книга
У книзі знайдуть практичні поради і ті, хто хоче міцних і надійних відносин, і ті, хто намагається розібратися в уже сформованих.

Хто автор
Доктор Майкл Беннет - дипломований псіхіатр.Получіл освіту в Гарвардському коледжі та Гарвардській медичній школі. Головним інтересом його життя стала приватна практика, яку Майкл веде вже понад 30 років.
Сара Беннет - письменник, сценаріст.Пішет статті для журналів, електронних видань, телебачення, сценарії комедійних скетч-шоу.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре