КНИГИ ТИЖНЯ - популярні книги автора Ілсе Санд
Артикул: 1259655
Новинка

Ясно, понятно. Как доносить мысли и убеждать людей с помощью слов

Автор: Максим Іл'яхов, Людмила Саричева
Видавництво: «Альпіна Паблішер Україна»
ISBN: 978-617-7858-74-3,  

 

 
Рік видання: 2020
Кількість сторінок: 448
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Вікові обмеження: 12+
Рік першого видання: 2020
420 грн
Є в наявності

Про що книга
Ця книга про правильну і зрозумілу комунікацію: як за допомогою слів доносити свої думки і впливати на людей.

Максим Іл'яхов розвиває тему, порушену в бестселері «Пиши, скорочуй». Ви дізнаєтеся, як привернути увагу читачів, як допомогти їм зрозуміти і прийняти точку зору автора, як цікаво і доступно розкрити будь-яку тему, навіть найскладнішу.

Ви знайдете в книзі більше 50 інструментів поліпшення тексту. У розділі «Контекст» автор покаже, як впоратися з упередженістю читачів і налаштувати їх на вірне сприйняття інформації. У розділі «Інтерес» - як перетворити нудний текст в захоплюючий, не змінюючи його змісту. Розділ «Текст» присвячений використанню прикладів, антиприкладам, аналогій, метафор, сюжетності і слоганів - тому, що допоможе адресату правильно зрозуміти написане вами. У розділі «Подача» представлені інструменти миттєвого впливу: як донести головне заголовком, схемою або фотографією.

Максим Іл'яхов розповідає про створення сильного тексту, підкріплюючи теорію прикладами з власної практики.

Цитати
«У 2016 році вийшла книга "Пиши, скорочуй". У ній були описані базові прийоми роботи з текстом: як видаляти змістовне сміття, підвищувати читаність і наводити порядок в тексті. Ці знання можна застосувати майже до будь-якого тексту і будуть корисні всім, хто пише по роботі.
"Ясно, зрозуміло" - продовження для тих, хто професійно займається текстом: рекламників, журналістів, піарників, викладачів, блогерів і всіх, хто задіяний в комунікаціях. Якщо ви пишете листа, виступаєте з презентаціями, продаєте або навчаєте - книга для вас».

«Фокус цієї книги - на результативної комунікації: як робити так, щоб люди розуміли нас і робили те, що ми хочемо. Для цього ми будемо усувати перешкоди - поганий контекст, відсутність інтересу, абстракції і відчуття "полотна тексту"».

Ви дізнаєтеся:

  • Як доносити свої думки в світі, де люди все менше читають?
  • Як привертати увагу до тексту в соцмережах, рекламі або ЗМІ?
  • Як впливати на картину світу за допомогою тексту?
  • Як домагатися ясності в складних темах і створювати експертність?
  • Що робити, щоб текст був зрозумілий без читання?

Особливості
Унікальні приклади і ілюстрації.

Для кого
Книга адресована всім, хто вже вміє писати і скорочувати, але хоче робити це краще - так, щоб не тільки інформувати, а й переконувати словом, - копирайтерам, маркетологам, бізнес-тренерам, підприємцям і блогерам.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Разом з цим товаром купують