Артикул: 75331
Бестселер

Я слышу вас насквозь. Эффективная техника переговоров

Автор: Марк Ґоулстон
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-00117-194-2,  978-5-00100-665-7; 978-5-91657-191-2

 

 
Оригінальна назва: Just Listen: Discover the Secret to Getting Through to Absolutely Anyone
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 272
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Перекладач: Михаил Фербер
Тип видання: 9-е видання
Додатково: Закладка-мотати
Мова видання:
Товар закончился
Немає в наявності

Про книгу

Нам постійно щось потрібно від інших, будь то колеги чи клієнти, начальники чи підлеглі, діти чт подружжя. Від того, чи зуміємо ми це отримати, нерідко залежить щось важливе - кар'єра, наприклад. Або хоча б відпустка, проведена згідно з нашими бажаннями.

І кожен день ми когось у чомусь переконуємо (деякі навіть отримують за це зарплату). І далеко не завжди успішно.

Як, зіткнувшись з глухою стіною, пробитися через неї і домогтися потрібного результату: отримати відповідь, умовити зробити щось або не робити ...? Ключ до успішних переговорів - вміння слухати і чути співрозмовника і вміння зрозуміти, чого він чекає від вас. Думка ця, загалом, не нова, але ось тямущих методик досі дуже мало.

Ця книга написана вченим і досвідченим практиком переговорів в одній особі. Марк Гоулстон, практикуючий психіатр, розповідає, як розвинути в собі навик слухання і як застосовувати його не тільки і не стільки на роботі, але і в повсякденному житті.

Для кого ця книга

  • Для бізнесменів, яким треба щодня вести переговори і керувати своїми співробітниками.
  • Для їхніх дітей, яким щовечора треба знаходити з батьками спільну мову.
  • Для всіх, хто хоче бути почутим і зрозумілим і готовий почути і зрозуміти іншого.


Чому ми вирішили видати цю книгу

Тому що тема успішного проведення переговорів все ще актуальна як ніколи - незважаючи на величезну кількість книг по переговорам. І ще тому, що ...

«Фішка» книги

Марк Гоулстон тренує кращих переговірників ФБР. Коли такий спец ділиться досвідом - гріх не скористатися!

Від автора

Прямо зараз у вашому житті присутні люди, яких вам треба переконати. Якщо вам це не вдається, це вас дратує. Може бути, це хтось на роботі - підлеглий, член вашої команди, клієнт, або ваш начальник. Може бути, це хтось вдома: партнер, батько, дитина, або озлоблений «колишній».

Ви перепробували все - логіку, переконання, силу, благання, гнів - але кожен раз ви начебто упиралися в стіну. Ви втрачаєте голову, ви налякані, або розчаровані. І ви думаєте: «Що буде далі?».

Я б хотів, щоб ви подумали про ситуацію як про захоплення заручників. Чому? Тому, що ви не можете звільнитися. Ви потрапили в полон - через опір, страх, апатію, впертість, егоїзм, або потреби іншої людини, - а також через свою власну нездатність вжити ефективних заходів.

Саме в цей момент з'являюся я.

...

У главах цієї книги я приведу дев'ять основних правил і дванадцять швидких технік, які ви можете використовувати для переміщення людей по Циклу переконання. Набирайтеся досвіду в їх застосуванні, і ви зможете їх з'єднати, щоб вони почали працювати в будь-якій ситуації у вашому професійному або особистому житті. Це ті ж самі концепції, яким я вчу агентів ФБР і переговірників для вибудовування емпатії, зниження рівня конфлікту, і досягнення «покупки» бажаного рішення. Коли і ви вивчите їх, вам ніколи не доведеться залишатися в заручниках у страху, злості, байдужості, або прихованих планів інших людей. У вас будуть всі інструменти для того, щоб повернути будь-яку ситуацію в вашу користь.

Про автора

Марк Гоулстон - психіатр, що спеціалізується в області бізнесу. На початку своєї кар'єри працював з особистостями, схильними до суїциду і насильства. Це дозволило йому створити курс підготовки парламентерів для поліції та ФБР.

На підставі власного досвіду він виробив у себе здатність переконувати будь-яких людей, а він використовував для цього методи, що сформували основу книги «Я слышу вас насквозь».

Протягом останніх 25 років доктор Гоулстон працював з організаціями різних рівнів і профілів, навчаючи співробітників розвитку навичок вислуховування, переконання і руйнування «бункерів».

У списку його клієнтів Goldman Sachs, IBM, Federal Express, Xerox, Deutsche Bank, Bloomberg, Kodak, Wells Fargo, Banc of America, the Los Angeles Police Department, FBI. Доктор Гоулстон більше 25 років був професором знаменитого Нейропсихіатричного університету при Каліфорнійському університеті в Лос-Анджелесі і входив до списків кращих психіатрів США 2004, 2005 і 2009 років.

Він пише статті для Harvard Business Review, його часто просять висловитися для статей в The Wall Street Journal, Fortune, Newsweek, Time, Reuters, NPR, CNN, Fox News і в шоу Опри Уїнфрі і Today.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре