КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 984820

Я слышу, что вы думаете на самом деле (м'яка обкладинка)

Автор: Світлана Іванова
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
Серія: Переговори та риторика
ISBN: 978-5-9614-2626-7,  

 

 
Рік видання: 2020
Кількість сторінок: 175
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 120х165 мм (средний формат)
Наклад: 2500
Вікові обмеження: 0+
Рік першого видання: 2019
108 грн
Є в наявності

Про що книга

Перебуваючи в значущій для себе ситуації - важливі переговори, пристрій на роботу, бесіда з керівником, - багато людей (а може бути, і все) «фільтрують» свою промову, дають соціально бажані відповіді. Прагнучи отримати більш вигідні умови в ході переговорів, багато партнерів обіцяють те, у що самі не вірять (або, принаймні, в чому сумніваються). Керівник, бажаючи утримати вас на роботі, обіцяє те, що не може зробити. Підлеглий, намагаючись вам не суперечити, підписується на досягнення результату, в якому зовсім не впевнений. Ваша дитина теж вам щось обіцяє ... Як у всіх цих випадках зрозуміти, що насправді думає, у що вірить, ніж мотивований співрозмовник?

Чому книга гідна прочитання

«Усі брешуть», як слушно зауважує доктор Хаус, але часто роблять це ненавмисно. У багатьох випадках людина не намагається нас обдурити, але в його промові є важливий підтекст, який дає нам важливу інформацію про нього і його справжні наміри, - але тільки в тому випадку, якщо ми вміємо цей підтекст помітити.
Прочитавши книгу і виконавши вправи, ви навчитеся дійсно чути співрозмовника, що значно спростить ваше життя і дасть перевагу в будь-яких переговорах.
Всі теми розглядаються як теоретично, так і на численних прикладах з практики. Матеріал книги базується на великому практичному досвіді автора в декількох напрямках: ведення комерційних переговорів, переговори в тендерах, проведення інтерв'ю при підборі персоналу (автора провела понад 12 000!), Проведення атестацій, управління підлеглими.

Хто автор

Світлана Іванова - професійний викладач і бізнес-тренер, найтитулованіший фахівець з управління персоналом в Росії. З 2001 р викладач MBA. Неодноразово входила до рейтингу «200 ділових жінок Росії» журналу «Кар'єра». Автор 14 книг, унікальних методик оцінки персоналу та численних тренінгових програм. В даний час партнер і керівник Лабораторії Управлінських Технологій SRC Lab.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре