КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 200152

Я манипулирую тобой. Методы противодействия скрытому влиянию

Автор: Микита Непряхин
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-6541-9,  

 

 
Рік видання: 2020
Кількість сторінок: 376
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 5000
Рік першого видання: 2018
Товар закончился
Немає в наявності

Цитата "Ми всі страждаємо від ілюзії власної невразливості. Не дивно, що ми перебільшуємо свою здатність протидіяти прийомам і маніпуляціям. Цим-то і користуються досвідчені маніпулятори."

 

Про що книга

"Я маніпулюю тобою" - вичерпне практичне керівництво, яке має стати настільною книгою кожного, хто не хоче опинитися жертвою чужого впливу. Автор детально описує сценарії 13 найнебезпечніших маніпуляцій і 30 найпоширеніших прийомів, постійно використовуваних не тільки ЗМІ, рекламщиками і політиками, а й, можливо, близькими вам людьми.

 

Чому книга гідна прочитання

- Нами постійно намагаються маніпулювати на роботі, навчанні, вдома і в колі друзів, а політики, ЗМІ та продавці і зовсім вважають це своїм обов'язком. Завдяки книзі Микити Непряхіна ви навчитеся швидко розпізнавати будь-якого маніпулятора і нейтралізувати його прийоми.

- Вас чекають: глибоке занурення в мотиви маніпуляторів, детальна класифікація їх вивертів, велика кількість кейсів, прикладів, експериментів і ілюстрацій. А також детальне розкриття маніпуляцій в рекламі, маркетингу, переговорах і продажах, викриття політиків і ЗМІ.

- Автор описує найрізноманітніші маніпуляції - від теорій змови і хитрих політичних прийомів до телепропаганди. Всі способи впливу розбираються детально, в найгірших деталях. Сучасна російська дійсність показана без прикрас і цензури.

- Повний арсенал протидії маніпуляторам допоможе вам швидко розпізнавати їх в різних сферах життя і настільки ж швидко давати їм відсіч.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре