Артикул: 83066

Winning the Hearts. Достучаться до сердец сотрудников

Автор: Михайло Воронін
Видавництво: «Інтелектуальна Література»
ISBN: 978-5-9614-4946-4,  978-5-9614-6374-3

 

 
Дод.автор: Надія Макова
Рік видання: 2017
Кількість сторінок: 192
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Вікові обмеження: 16+
Товар закончился
Немає в наявності

Цитата

Щастя ваших співробітників - це одне з важливих конкурентних переваг для вас як роботодавця, яке до того ж нерозривно пов'язане з їх ефективністю. Щасливі люди рідше хворіють, довше працюють, вони мотивовані, пашать енергією і горять бажанням робити більше і краще для свого роботодавця.
Михайло Воронін, Надія Макова

Про що книга «Winning the Hearts. Достучаться до сердец сотрудников»

  • Атмосфера взаємоповаги і участі як запорука успіху компанії.
  • Емоційний комфорт співробітників як гарантія зростання прибутку і підвищення продуктивності роботи.
  • Корпоративні цінності як незабутній досвід емоційної взаємодії з брендом.

Адресована в першу чергу бізнесменам-керівникам, «Winning the Hearts: Достукатися до сердець співробітників» Михайла Вороніна та Надії Макової про те, як завоювати серця співробітників і перетворити різношерстий колектив «підлеглих» в успішну і згуртовану команду колег, друзів і лояльних споживачів продукції компанії. Наведені авторами результати досліджень переконливо доводять: індекс щастя співробітників не менш важливий показник здоров'я бізнесу, ніж оборот і рентабельність, а значить, радість від роботи - «це вже не Wow, це Must».

Чому книга «Winning the Hearts. Достучаться до сердец сотрудников» гідна прочитання

«Атмосфера, в якій ми живемо, формує нашу особистість і впливає на благополуччя, здоров'я і довголіття», - пише Михайло Воронін у вступі. Відповіді на всі можливі питання про те, як створити комфортний мікроклімат в офісі, - в цій книзі.

Книга містить безліч прикладів значимості дружньої атмосфери в колективі. Суха статистика - радість в роботі підвищує ефективність практично будь-якого бізнесу: продуктивність - на 31%, акуратність виконання завдань - на 19%.

Хто автори

Михайло Воронін - засновник і голова ради директорів Агентства стратегічних подій «Под'ёжікі». Випускник Санкт-Петербурзького університету економіки і фінансів, Московської школи управління «Сколково» і Стокгольмської школи економіки.
Надія Макова - головний редактор журналу Event.ru.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре