Артикул: 927808
Бестселер

Взлом маркетинга. Наука о том, почему мы покупаем

Автор: Філ Барден
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-00117-969-6,  978-5-00100-421-9, 978-5-00057-231-3; 978-5-00117-223-9

 

 
Оригінальна назва: Decoded: The Science Behind Why We Buy
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 304
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 170x240 мм (середній формат)
Перекладач: Інна Антипкіна
Тип видання: 6-е видання
Додатково: Закладка-мотати
Рік першого видання: 2013
Товар закончился
Немає в наявності

Про книгу

Увага: ця книга змінить ваші уявлення про маркетинг раз і назавжди.

Філ Барден - маркетер з 25-річним стажем - розповідає про абсолютно новий підхід до маркетингу. Новий підхід заснований на чітких наукових даних і результатах досліджень, які як на долоні показують, чому люди купують щось. Наукова концепція спростовує багато базових установок маркетингу, але результати просто приголомшують.

Цей підхід був використаний в розвитку бренду T-Mobile, і ось які результати на перенасиченому ринку були отримані:

 • Повернення інвестицій склав 146 відсотків.
 • Продажі зросли на 49 відсотків.
 • Частка ринку збільшилася на 6 відсотків.
 • Наполовину знизилася вартість залучення нових клієнтів.
 • Втричі почастішало згадування бренда в списку переваг покупців.
 • Подвоїлися роздрібні продажі, і на 20 відсотків збільшилася кількість клієнтів, які перейшли з інших компаній.

«Взлом маркетинга» розповідає про десятки працюючих кейсів, ефективність яких підтверджена результатами наукових досліджень. Ви дізнаєтеся все про те, як зробити так, щоб люди жадали купити ваш товар або послугу.

Ви отримаєте відповіді на багато питань, в тому числі:

 • Яким способом потрібно писати ціну в меню ресторану, щоб відвідувачі замовляли більше?
 • Який колір на упаковці продукту підсвідомо повідомляє, що продукт низькокалорійний?
 • Якою має бути довжина рекламного ролика, щоб він подіяв?
 • Що таке «ефект обрамлення» і як різний фон змінює сприйняття бренду?
 • Якою має бути упаковка, щоб вона впливала на центр задоволення в мозку?

Для кого ця книга

Ця книга для маркетологів, які хочуть краще зрозуміти споживачів, і для споживачів, які хочуть знати, як їхніми рішеннями маніпулюють.

Про автора

Філ Барден - один з найбільш затребуваних маркетологів світу. Протягом останніх 25-років займав керівні посади в сфері маркетингу в таких гігантах, як Unilever, Diageo і T-Mobile.

Активно вивчає і поширює науковий підхід до маркетингу. Філ впевнений, що для успішного просування товарів і послуг потрібно знати, в першу чергу, психологію поведінки покупців. Його новий підхід заснований на чітких наукових даних і психологічних дослідженнях, які пояснюють закони поведінки людини під час покупки. Ця наукова концепція ставить під сумнів багато базові установки маркетингу, але результати говорять самі за себе.

Філ використовував цей підхід при роботі з компанією T-Mobile, і домігся просто приголомшливих результатів. Наприклад, підвищення продажів на 46% і збільшення потоку клієнтів, що приходять з інших компаній, на 20%. Всі секрети нового наукового підходу до маркетингу описані в його книзі «Взлом маркетинга». Завдяки цій концепції, Філ - один з найбільш затребуваних фахівців з маркетингу на світовому ринку.

Цитати з книги

Чому схеми не працюють?
Пришпорений галасом і успіхом «Горили», директора Cadbury негайно замовили ще одну кампанію. Здавалося, що може бути простіше: та ж стратегія, те ж агентство, той же режисер, та ж ідея, цілі та бюджети? Але сиквел не сподобався покупцям.

Чому фокус-групи брешуть?
Схожий випадок стався з енергетичним напієм Red Bull, про який під час попередніх тестів відгукувалися: «Гидота», «На смак як ліки» і «Ніколи не буду його пити», а сьогодні він чудово продається в усьому світі.

Тест на чесність
В кожному офісі є невелика кухонька, де поруч з чайником зазвичай стоїть коробка, куди співробітники кладуть гроші на заповнення витрат на чай, каву. В ході одного експерименту на стіну біля «коробки чесності» повісили вирізані з журналу очі, в результаті чого люди стали класти туди більше грошей.

Ефект обрамлення
Автомобілі Volkswagen Sharan і Ford Galaxy ідентичні - причому збірка обох проводиться на одних і тих же заводах, - але покупці готові заплатити на дві тисячі доларів більше за VW завдяки створеній брендом аурі.

Нейронні предиктори покупок
Вчені з'ясували принцип покупки: якщо відношення активації системи задоволення до рівня болю перевищує певне значення, людина схильна зробити покупку. Мозок вираховує «чисту цінність», і якщо різниця між очікуваним задоволенням і стражданням досить велика, покупка здійснюється.

Сприйняття ціни
Як і у випадку з цінністю, сприйняття ціни відбувається на двох рівнях: експліцитно і імпліцитно. Експліцитно ціна позначена на ціннику. На сприйняття імпліцитної ціни впливає її презентація.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре