Знижки до 50%. HAPPY FRIDAY
Артикул: 870069

Выживание по методике спецслужб. 100 ключевых навыков

Автор: Клинт Эмерсон
Видавництво: «Альпіна нон-фікшн»
ISBN: 978-5-91671-880-5,  978-5-91671-714-3, 978-5-91671-575-0

 

 
Оригінальна назва: 100 Deadly Skills The SEAL Operative’s Survival Guide
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 278
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 3000
Перекладач: Мезин Микола
Тип видання: 3-е видання
Рік першого видання: 2018
Мова видання:
100 життєво важливих навичок..
150 грн
українською мовою
Товар закончился
Немає в наявності

Вичерпне, що містить масу надійною і перевіреною інформацією, це керівництво допоможе вам протистояти загрозам сучасного світу.
Майк Рітланд, автор книги "Trident K9 Warriors"

Про що книга
Загроза тероризму, зростання криміналу, стрілянина на вулицях - наш світ не стає безпечнішим ... Як захистити себе, вчасно помітити небезпеку і уникнути її? Майстер-клас із виживання в надзвичайних ситуаціях дає один з найпрофесійніших спецагентів на планеті. Клінт Емерсон, відставний офіцер ВМФ, кілька років прослужив в Агентстві національної безпеки, грунтується на своєму великому досвіді, який включає 20 років участі в спецопераціях по всьому світу, в складі групи і поодинці, і з'єднує навички розвідника і бійця. Знання та вміння, описані в книзі, дають можливість вистояти в будь-яких бувальцях: ви дізнаєтеся, як йти від стеження, вириватися з рук викрадачів, протистояти нападу. Це одночасно і практичний посібник, і захоплююче читання, підіймає завісу таємниці над життям агентів спецслужб.

Чому книга гідна прочитання
Написана відставним спецназівцем, книга пропонує набір унікальних навичок таємного агента, володіння якими багаторазово підвищить шанси читача на виживання - зіткнеться він з озброєним злочинцем або з зомбі-апокаліпсисом.
100 навичок, запозичених з практики спецслужб, які не потребують застосування "високих технологій" (тому що складні інструкції - останнє, що потрібно в критичній ситуації), допоможуть читачам захистити себе, а також: створити щоденний ношений запас; портативну систему життєзабезпечення і самозахисту; захистити машину від угону; вибратися з багажника автомобіля; вивільнитися з наручників; швидко виготовити респіратор; "Стерти" цифрові сліди; обдурити комп'ютерну програму розпізнавання осіб; перемогти в сутичці з противником, озброєним ножем.
Кожен необхідний навик наочно і докладно проілюстрований.

Хто автор
Клінт Емерсон, відставний офіцер спецназу ВМС США, на протязі 20 років брав участь в спецопераціях по всьому світу в складі 3-го і елітного 6-го батальйонів сил особливого призначення Агентства національної безпеки. Використовуючи арсенал різних практичних умінь, розроблених ним для самозахисту, він створив особисту контртерористичну програму для мирного життя, в якій зібрані навички, необхідні для відображення будь-якого нападу і виживання в критичній ситуації.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре