Артикул: 82053
Бестселер

Выйди из зоны комфорта. Измени свою жизнь

Автор: Брайан Трейсі
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-00117-794-4,  978-5-00100-365-6; 978-5-91657-905-5

 

 
Оригінальна назва: Eat That Frog! 21 Great Ways to Stop Procrastinating and Get More Done in Less Time
Рік видання: 2017
Кількість сторінок: 144
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Перекладач: Марина Суханова
Тип видання: 5-е видання
Додатково: Закладка-мотати
Рік першого видання: 2017
Мова видання:
369 грн
Є в наявності

Про книгу

Книга № 1 по саморозвитку. Вона переведена на 40 мов. Придбано понад 1 200 000 примірників. Ця книга зробила Брайна Трейсі тим, хто він є зараз - зіркою і гуру для всіх, хто прагне до ефективності.

У книзі представлено результат більш ніж тридцятирічного вивчення питань розподілу часу. Вона розповідає про те, як досягти вирішення складних завдань, виходячи із зони комфорту.

Раніше книга виходила у видавництві «Попурі» під назвою «Залиште гидливість, з'їжте жабу!»

Про автора

Брайан Трейсі - світовий експерт в області психології успіху.

Трейсі народився в небагатій родині. У юнацтві він, кинувши школу, почав працювати різноробочим. Вісім років працював на теплоході, який здійснював кругосвітнє плавання. За цей час Трейсі побував в 80 країнах. Повернувшись, він вирішив стати фахівцем з продажу в одній компанії. Він почав свою кар'єру з посади звичайного «продажника», а через два роки став віце-президентом компанії.

Уже тоді - в 25 років - у нього почала складатися власна система успіху. У 1981 році Трейсі запускає навчальний проект в форматі семінару «The Phoenix Seminar». У 1985 році він з'являється на касетах під новим ім'ям - «Психологія досягнень». Цей курс прогримів на весь світ, ставши абсолютним бестселером.

З тих пір Трейсі написав близько 60 книг, серед яких Переговори, Мотивація, Вийди із зони комфорту, Делегування і управління. Його книги були перекладені на десятки мов світу. Записав кілька сотень навчальних аудіо- та відеопрограм про психологію успіху. У 2010 році заснував Університет Брайана Трейсі, який в онлайн-форматі навчає підприємців і менеджерів з продажу. Щорічно консультує близько 400 компаній.

Цитати з книги

Проста істина
Здатність цілком зосередитися на найважливішій задачі і добре її виконувати від початку до кінця - ключ не тільки до великого успіху і навіть великим досягненням, але і до поваги, високого становища і щастя.

Дві додаткові години на день
Завжди працюйте за списком. Коли буде з'являтися якесь нове завдання, спочатку додайте його в список і лише після цього приступайте до виконання. Кожна хвилина, витрачена на планування, економить десять хвилин вашої праці.

Не припиняйте вчитися
Ви, звичайно, знаєте старий анекдот, коли людина запитує вуличного музиканта, як йому потрапити в Карнегі-хол, а той відповідає: «Репетирувати, шановний, тільки репетирувати».

Візьміть в помічники ручку і папір
З усіх дорослих людей лише близько трьох відсотків вміють чітко формулювати свої цілі в письмовому вигляді. Саме ці люди встигають зробити в десять разів більше, ніж їх колеги.

Ставлення до часу
Часовий горизонт людини, тобто ставлення до свого часу, надає гігантське вплив на його поведінку.

З'їжте жабу
Люди, що працюють ефективно, дисципліновано вибирають з усіх поставлених перед ними завдань найважливішу. Вони, вміючи примусити себе з'їсти жабу, який би неприємною вона не була, встигають робити значно більше.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Разом з цим товаром купують
+
227 грн 216 грн
=
Економія: 30 грн
566 грн