КНИГА ТИЖНЯ "Емоційний інтелект у бізнесі" - 221 грн
Артикул: 967211

Вопросы - это ответы. Как искать прорывные идеи и решать сложные проблемы на работе и в жизни

Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-00146-201-9,  

 

 
Оригінальна назва: Questions Are the Answer. A Breakthrough Approach to Your Most Vexing Problems at Work and in Life
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 288
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 165х235 мм (середній формат)
Перекладач: Катерина Ряхіна
Рік першого видання: 2019
386 грн
Знижка 35 грн
351 грн
Є в наявності

Про книгу

Що якщо ідеальне рішення наболілого питання - на роботі, вдома, в стосунках з сусідами - можна знайти, змінивши сам питання? Практично будь-який фахівець з творчого вирішення проблем скаже вам: секрет успіху в тому, щоб по-новому питання сформулювати.

Яскравий приклад: соціальний підприємець Деббі Стерлінг, засновник компанії GoldieBlox, що випускає конструктори для дівчаток. Ця ідея у неї виникла, коли вони з подругою говорили про те, як мало жінок вибирає професію інженера, і Деббі раптом задалася питанням: «А чому всі класні конструктори орієнтовані на хлопчиків?». Нобелівський лауреат в області економіки Річард Талер запитав себе: «Чи зміниться економічна теорія, якщо ми перестанемо вдавати, що наша поведінка раціонально?» А Джефф Безос, чий сміливий підхід до вирішення проблем рік від року сприяє бурхливому зростанню Amazon, зазначає: «Правильно сформульоване питання - секрет правильної відповіді ».

Такі питання служать каталізаторами: вони усувають перешкоди для творчого мислення і направляють процес пошуку рішень по новому руслу. Часто, коли правильне питання вимовляють вголос, він вражає, з одного боку, своєю несподіваністю, а з іншого - очевидністю.

Гуру інновацій та лідерства Хел Грегерсен завжди розумів, як важливі питання, але і йому було потрібно декілька років, щоб запитати себе: раз від неординарних питань так багато залежить, чи не час з'ясувати, як їх ставити? Так було покладено початок дослідженню, для якого він, зокрема, опитав більше двохсот наших сучасників, відомих креативним мисленням. Результати Грегерсен викладає в книзі «Питання - це відповіді», де розповідає про те, в яких умовах з'являються питання-каталізатори (а значить, і проривні ідеї!) І як будь-хто може освоїти цю майстерність.

Для кого книга

  • Для керівників і лідерів, які хочуть створити таку атмосферу, де співробітники не бояться говорити про проблеми, пропонувати рішення і висловлювати ідеї.
  • Для тих, хто в пошуку нетипових ідей і нових, більш ефективних рішень.
  • Для тих, хто хоче усунути перешкоди для мислення (такі, як надмірно вузькі переконання) і перенаправити творчу енергію в більш продуктивне русло.
  • Для всіх, хто бажає навчитися ставити правильні питання, розвиватися і змінюватися на краще.
  • Для кожного, хто опинився в глухому куті в будь-якій сфері життя і хоче з нього вибратися.
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре