КНИГА ТИЖНЯ - "Agile-маркетинг". Ціна - 108 грн
Артикул: 31298

Вишукане мистецтво прибирання по-шведськи

Автор: Маргарета Магнуссон
Видавництво: Видавнича група «КМ-Букс»
ISBN: 978-966-948-034-7,  

 

 
Оригінальна назва: The Gentle Art of Swedish Death Cleaning: How to Free Yourself and Your Family from a Lifetime of Clutter
Рік видання: 2020
Кількість сторінок: 136
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Українська
Формат : 135х190 мм (средний формат)
Наклад: 1500
Перекладач: Наталія Лавська
Рік першого видання: 2020
125 грн
Є в наявності

Як звільнити себе та свою родину від накопичених упродовж років непотрібних речей. Чарівний та практичний підхід до наведення ладу вдома та роздуми про маленькі радощі, які складаються у довге життя. Мабуть, усі ми маємо речі, з якими пов'язані різні приємні спогади і які свого часу робили нас щасливими.

Та правда у тім, що з роками речей стає дедалі більше, вони займають усе більше простору, і серед безлічі предметів з часом втрачається цінність кожного з них. А коли для людини настає момент вирушати у прасвіти, перед її рідними постає нелегке завдання — вирішити, що робити з купою мотлоху, який вони просто не в змозі гідно оцінити, і при цьому не пересваритися й не збожеволіти. Щоб запобігти цьому, художниці Маргареті Магнуссон і спало на думку написати книгу про "прибирання як востаннє", в якій вона не лише делікатно підводить читачів до роздумів про неминуче, а й вчить любові до мінімалізму, щоб усе в оселі дарувало радість — у будь-якому віці. Для цього насправді потрібно не так і багато.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре