КНИГИ ТИЖНЯ - популярні книги автора Ілсе Санд
Артикул: 102055

Вільям Шекспір. Видатні особистості для дітей

Автор: Валентина Вздульська
Видавництво: «Агенство «IPIO»
Серія: Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей
ISBN: 978-617-7453-57-3,  

 

 
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 144
Мова видання: Українська
Формат : 170х226 мм (середній формат)
Наклад: 2 000
Додатково: Кольорові ілюстрації
Вікові обмеження: 8+
Рік першого видання: 2018
195 грн
Є в наявності

Вільям Шекспір — драматург, життя якого сповнене таємниць та загадок. Він став справжнім майстром своєї справи завдяки своїй праці та наполегливості. Ця біографія допоможе дитині знайти свій особистий шлях та здобути віру в себе.

Вільям Шекспір - драматург, чиє ім'я знає кожен

Про кого із своєї сім’ї Вільям Шекспір написав трагедію «Гамлет»? Чому людей непокоять таємниці життя Шекспіра? Скільки років було Вільяму, коли він одружився? Що саме письменник змінив назавжди в драматургії?

Відповіді на ці та інші питання стосовно життя найвеличнішого англомовного письменника – Вільяма Шекспіра – ваша дитина знайде в нашій книжці.

Поет і драматург Вільям Шекспір жив у XVI столітті. Ця епоха в історії називається Відродженням або Ренесансом. Саме в цей час театральне мистецтво почало стрімко розвиватися, і багато в чому завдяки Вільяму Шекспіру. Він став національним поетом своєї країни — Англії та одним з найвідоміших письменників усіх часів

Дитинство Вільяма Шекспіра пройшло у достатку в багатодітній сім’ї.

Його батько пройшов нелегкий шлях: із звичайного хлопчиська з села він зміг стати бейліфом (в середньовічній Англії представник короля у місті). Вільяму було з кого брати приклад для наслідування. Тато своєю історією довів, що можливо все —  головне працьовитість та бажання. Проте невдовзі для сім’ї Шекспіра настали тяжкі часи.

Вільям вирішив, що треба підкорювати столицю, щоб мати змогу допомагати батькам. Недивлячись на те, що так робили майже всі у пошуках кращої долі, Шекспір відчуває що це правильний шлях.

Його надихає приклад батька та допомагає рішучість, тому він починає будувати свій шлях до успіху. Йому доведеться багато працювати, але це його не лякає, адже понад усе він хоче знайти себе та справу, якій буде відданий усім серцем.

Поетами, акторами та драматургами ставали все більше юнаків, але Вільям Шекспір відрізнявся наполегливістю та працьовитістю. Він почав свій шлях з кар’єри актора, а пізніше взявся за зобов’язання драматурга. Шекспір багато читав, вивчав сценарії інших драматургів і вірші поетів, переглядав усе, що траплялося під руку. Вільям шукав нові ідеї та буквально змушував себе думати і фантазувати краще і більше. Він вивчив правила сцени, весь час звертав увагу на реакцію глядачів. Вільям міг годинами гуляти по місту у пошуках харазматичних людей, щоб вивчати їх слова, характери, жарти.

До речі, так само робив і Леонардо да Вінчі, він теж любив блукати містом, в пошуках незвичайних та яскравих людей для своїх картин.

Вільям Шекспір постійно вдосконалював себе та свою майстерність і саме це привело його до слави та успіху. Його приклад ще раз доводить, що геніями не народжуються, а стають, коли працюють над собою. Вільям показує нам, як важливо знайти справу до душі, і тоді розвиватися та ставати кращим буде легше. З драматурга-новачка Вільям Шекспір став справжнім майстром своєї справи. Окрім написання видатних п’єс, які стали всесвітньо відомими, Шекспір своїми творами змінив і покращив англійську мову. Саме в той час вивчали латину, а англійську досконало не вивчали.

До речі, День Народження Шекспіра — це і міжнародний день книги та англійської мови.

В чому ж особливість Вільяма Шекспіра?

Можливо у тому, що він показував персонажів чутливими та справжніми, а проблеми героїв були близькі кожному. Їх почуття були зрозумілими для глядачів, а емоції були живими та відчутними. Навіть історичних персонажів, видатних королів та королев, Шекспір показував реальними людьми зі звичайними проблемами.

Твори Вільяма Шекспіра вчать прислухатися до себя та своїх емоції, бути справжнім і відвертим, нікого не критикувати, поважати вибір іншого, любити життя та кохати попри все на світі.

Про серію «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей»

Мудрість багатьох поколінь доводить, що найголовніше завдання батьків — допомогти дитині піднятися на її власну гору, реалізувати її власне життєве завдання.

Книжкова серія «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей» допоможе дитині підкорити будь-які вершини та стати успішною. Чимало біографій видано про життя відомих людей. Але ці історії особливі тим, що написані «мовою дитини» та відповідають потребам сучасного покоління. Кожен з батьків мріє виростити свою дитину щасливою й успішною. Освіта займає в цьому процесі чи не найважливіше місце. Проте варто пам’ятати, що дитині дуже важливо отримувати позитивні емоції в процесі навчання. Саме тоді вона по-справжньому захопиться знаннями і зможе запам’ятати необхідне.

Зазвичай дітям не занадто подобається вчитися, зубрити що-небудь. Вони люблять занурюватися у світ пригод з новими героями, співпереживати їм, вчитися разом з ними і долати перешкоди. Так запросіть же ваших дітей у таку пригоду! Книги серії «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей» — це найкращий спосіб познайомитися з наукою, історією, досягненнями людства та світовими відкриттями. На прикладі великих особистостей та знаменитих учених, книги дають зрозуміти, що визначний успіх не відбувається сам по собі, він підвладний лише тим, хто багато та плідно працює. Не варто кожну невдачу розцінювати як провал, адже будь-яка невдала спроба — це ще один крок ближче до своєї мрії. Унікальні книги-біографії допоможуть дитині зростати впевненим лідером, з власною думкою і поглядами на світ.

Книги серії «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей» надихають проводити вільний час разом з усією родиною. Адже спільне читання дозволяє щиро говорити з дитиною про важливе, зміцнює стосунки із нею і додає любові до книг. Читайте та надихайтеся!

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
3 книги на вибір