КНИГА ТИЖНЯ "Емоційний інтелект у бізнесі" - 221 грн
Артикул: 31018

Відверта розмова без купюр. Як знайти, зрозуміти й утримати чоловіка

Автор: Стив Харви
Видавництво: Видавнича група «КМ-Букс»
ISBN: 978-617-7535-86-6,  

 

 
Оригінальна назва: Straight Talk, No Chaser: How to Find, Keep, and Understand a Man by Steve Harvey
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 272
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Українська
Формат : 130х200 мм (середній формат)
Рік першого видання: 2019
100 грн
Є в наявності

Після виходу у світ книги «Діяти як жінка, думати як чоловік» Стів Харві продовжує отримувати — переважно від чарівних жінок — багато запитань, зауважень та прохань дати додаткові роз’яснення стосовно взаємин з представниками протилежної статі.
Тож у своєму новому виданні автор докладно розповідає, чому чоловіки не роблять відразу того, про що їх прохають, як з роками змінюється їхнє уявлення про побачення, яким чином можна покращити інтимні стосунки, а також дає поради щодо того, як змусити свого обранця взяти на себе певні зобов’язання. Велику увагу Стів Харві приділяє такому важливому для жіноцтва питанню, як ставлення представників сильної статі до незалежних і самодостатніх пані; пояснює, як можна змусити чоловіків дотримуватися жіночих вимог і стандартів, як ставити своїм партнерам правильні запитання, аби отримувати на них щирі відповіді.
Прочитавши цю книжку, жінки неодмінно знайдуть у собі мужність переглянути і деякі власні уявлення про стосунки зі своїми коханими, зможуть застосовувати наведені автором поради на практиці.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Разом з цим товаром купують
Разом з цим товаром купують