КНИГИ ТИЖНЯ - популярні книги автора Ілсе Санд
Артикул: 99329
Бестселер

Відьмак. Меч призначення. Книга 2

Автор: Анджей Сапковский
Видавництво: «Клуб Сімейного Дозвілля»
ISBN: 978-617-12-8140-0,  

 

 
Оригінальна назва: Wiedzmin. Miecz przeznaczenia
Рік видання: 2020
Кількість сторінок: 368
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Українська
Формат : 135х205 мм (середній формат)
Наклад: 5000
Перекладач: Сергій Лееза
Тип видання: 2-е видання
Вікові обмеження: 16+
Рік першого видання: 2016
140 грн
Є в наявності

Про книгу

Один з кращих бізнес-мислителів сучасності Іцхак Адізес розповідає про свою унікальну теорії управління, яку сьогодні застосовують понад 2000 компаній у 52 країнах.

Згідно з моделлю Адізеса PAEI, для досягнення ефективності керівнику потрібні чотири якості: P - виробника результатів (producer), A - адміністратора (administrator), Е - підприємця (entrepreneur), I - інтегратора (integrator). А оскільки виконувати ці ролі одночасно одній людині просто неможливо, то в топ-менеджменті компанії повинні бути керівники з переважанням одного з чотирьох стилів і чітким уявленням про решту.

про автора

Доктор Іцхак Калдерон Адізес - один з неперевершених бізнес-консультантів світу, блискучий фахівець в області ефективного управління бізнес-процесами. Засновник Інституту Адізеса, який входить в топ-10 консалтингових компаній світу. Філія Інституту Адізеса існує в 15 країнах. Доктор Адізес - науковий консультант програм Executive MBA та MBA ІБДА, почесний доктор РАНХ і державної служби при Президенті РФ.

Іцхак Адізес ось уже майже 40 років веде свою професійну діяльність. За цей час він був викладачем Каліфорнійського, Стенфордського і Єрусалимського університетів, виступав бізнес-консультантом для декількох сотень компаній-лідерів, співпрацював як консультант з політичних питань при уряді глав Швеції, Бразилії, Греції, Ізраїлю, Ісландії, Мексики і Македонії. Серед компаній, з якими працював Адизес, Bank ofAmerica, Coca-Cola Bottling, IBM Бразилія і ще безліч компаній в 52 країнах світу.

Автор 29 книг, перекладених на 26 мов. Одна з наукових теорій Адізеса - теорія життєвих циклів компаній - описана в його книзі «Управління життєвим циклом корпорації». Суть теорії в тому, що будь-яка компанія, як і будь-який живий організм, переживає різні стадії розвитку: народження, дитинство, юність і т. Д. Компанія переживає хвороби росту і всі ті проблеми, з якими стикається будь-який живий організм в період життя. Теорія Адізеса - це свого роду еліксир вічної молодості для корпорації.

Ще одна відома теорія Адізеса, що пояснює типології керівників, описана в книзі «Як подолати кризи менеджменту». На думку доктора Адізеса, ідеального керівника не існує. Згідно з його моделі PAEI, для досягнення ефективності керівнику потрібні чотири якості: P - виробника результатів (producer), A - адміністратора (administrator), Е - підприємця (entrepreneur), I - інтегратора (integrator). Все це не може поєднуватися в одній людині, тому необхідно мати кілька сильних менеджерів біля керма корпорації.

Цитати з книги

еталонний менеджер
Освіта, що ставить за мету створити керівника, однаково успішного у всіх функціях і ролях, які прийнято вважати складовими «хорошого менеджменту» - безглуздо. «Еталонний менеджер» - це абстракція, яка не має ніякого відношення до реальної людини.

пізнати себе
Всі ми трохи зачаровані собою, вірячи, що ми - прекрасні творці, адміністратори, творчі особистості і майстерно вміємо будувати відносини. Ми не знаємо, хто ми, і причиною цього може бути занадто позитивне або, навпаки, негативне ставлення себе.

Гнучкі люди - рідкість
Організації перешкоджають розвитку гнучкості - заохочується робота, а не особистий розвиток. У багатьох компаніях співробітники час від часу проходять тренінги. Але тренінги не замінюють розвитку. У кращому випадку передбачається, що розвиток відбудеться само собою під впливом суспільства.

хороший менеджер
В кожній людині закладено все якості, необхідні для успішного управління. Якщо немає нищівного тиску ззовні, то люди, як правило, удосконалюються, долаючи труднощі й виконуючи будь-яку з чотирьох управлінських ролей - ту, яка виявляється найбільш актуальною.

Посадова ієрархія
Тільки для культу особи підходить градація нижчий-вищий. Для створення сильної управлінської команди такий підхід не годиться. Керівник хороший, якщо його здатності доповнені якостями його партнерів по команді.

подолати ілюзії
Необхідно зрозуміти, як ми впливаємо на інших. Для цього ми повинні бути досить відкриті, щоб чути і приймати думку про себе інших, навіть якщо їхня точка зору не відповідає нашим власним уявленням і переконанням про себе.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Разом з цим товаром купують
Разом з цим товаром купують