КНИГА ТИЖНЯ "Емоційний інтелект у бізнесі" - 221 грн
Артикул: 1136242
Бестселер

Важные годы. Почему не стоит откладывать жизнь на потом

Автор: Меґ Джей
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-00146-508-9,  978-5-00057-847-6, 978-5-00100-606-0; 978-5-00057-209-2,

 

 
Оригінальна назва: The Defining Decade: Why Your Twenties Matter — and How to Make the Most of Them Now
Рік видання: 2020
Кількість сторінок: 320
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 6000
Перекладач: Наталя Яцюк
Тип видання: 7-е видання
Додатково: Закладка-мотати
Вікові обмеження: 16+
Рік першого видання: 2014
Мова видання:
363 грн
Знижка -6 грн
369 грн
Є в наявності

Про книгу

Хтось називає роки з двадцятого по тридцятий другою молодістю, хтось - початком дорослого життя. Доктор Мег Джей, клінічний психолог, стверджує, що це найважливіше десятиліття в житті людини з точки зору розвитку важливих сфер життя: роботи, любові, фізичного і інтелектуального розвитку.

Книга заснована на десятирічній роботі з сотнями студентів і клієнтів, поєднуючи в собі актуальні наукові дослідження і реальні історії тих, хто вступив в третій десяток.

Книга містить всі необхідні інструменти для максимально результативного використання найважливіших десяти років. Автор ділиться тим, що знають про критичну важливість цього періоду психологи, соціологи, неврологи, економісти і топ-менеджери, які займаються кадровою політикою. Те, що ви робите і чого не робите в період з двадцятого по тридцятий рік, може надати величезний вплив на вашу кар'єру, особистісний ріст, розвиток мозку, ваші взаємини і на побудову ділових і особистих зв'язків.

Це розумна і конструктивна книга про роки, які не можна витрачати даремно.

Для кого ця книга

Це книга для всіх людей від 14 до 30. І для їх батьків.

Про автора

Доктор наук Мег Джей - американський психолог. Викладач клінічної психології в Університеті штату Вірджинія. Веде приватну практику в Шарлоттсвілле. Доктор Джей отримала докторський ступінь з клінічної психології та гендерних досліджень в університеті Берклі в Каліфорнії.

Цитати з книги

Для тих, кому за двадцять
80 відсотків найважливіших подій відбувається в нашому житті в період з двадцяти до тридцяти років. Парадокс полягає в тому, що те, що відбувається з нами в двадцять з гаком років, здається не таким вже важливим.

Небезпечна ідея
Коли ми залишаємо все на потім, після тридцяти на наші плечі лягає величезний тягар: нам потрібно домогтися успіху, одружитися або вийти заміж, заробити гроші, купити будинок, заснувати бізнес, народити двох або трьох дітей - і все це в дуже стислі терміни.

Знайти призначення
Результати досліджень свідчать про те, що якщо людина протягом всього дев'яти місяців зайнятий на роботі, що не відповідає його кваліфікації, у нього може бути більш високий рівень депресії, ніж навіть у його ровесників, у яких взагалі немає роботи.

Слабкість сильних зв'язків
Іноді наші близькі друзі стримують наш розвиток. Як правило, люди, з якими у нас формуються тісні відносини, занадто схожі один на одного, щоб запропонувати щось більше, ніж співчуття.

Сила слабких зв'язків
Слабкі зв'язки - це і колишні роботодавці, знайомі та інші люди, які так і не стали нашими близькими друзями. Саме вони відкривають нам доступ до чогось нового. У них є досвід, якого немає у нас. Вони знають людей, з якими ми не знайомі. Інформація та можливості передаються по слабких зв'язках.

Як знайти любов?
«Кожен раз, коли хтось в Facebook змінює свій статус на «заручений»,«одружений» або «заміжня», я починаю панікувати. Я вважаю, що Facebook винайшли для того, щоб самотні люди жалкували про те, що їх життя не склалося».

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре