Артикул: 83074

Важно не то, кто ты есть, а то, кем ты хочешь стать

Мова видання: Російська Англійська

 

 
Автор: Пол Арден
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-00057-175-0,  

 

 
Оригінальна назва: It's Not How Good You Are, It's How Good You Want to Be: The world's best selling book
Рік видання: 2014
Кількість сторінок: 128
Палітурка: Обкладинка з клапанами
Наклад: 5 000
Перекладач: Юлія Константинова
Додатково: Кольорові ілюстрації
Товар закончился
Немає в наявності

Про книгу

Книга про те, як досягти успіху. Кишенькова Біблія для талановитих, але боязких, яка допоможе зробити неможливе можливим.

Світовий гуру по рекламі Пол Арден пропонує свої мудрі поради на найрізноманітніші теми - рішення проблем, комунікації і все інше, що потрібно в сучасних реаліях. Відмінна добірка цитат, мудростей, фактів та ілюстрацій в цій книзі поєднується з неймовірною енергією автора, яка зарядить вас творчістю і мотивацією на нові звершення!

Якщо хочете досягти успіху в житті і бізнесі - це книга для вас!

Про автора

Пол Арден - легенда рекламного бізнесу. 15 років працював директором по креативності в агентстві Saatchi & Saatchi в період розквіту компанії. Працював з British Airways, Nivea, Toyota, Trust House Forte, Alexon Group, Fuji та іншими компаніями. Автор легендарних рекламних кампаній і слоганів (The Car in front is a Toyota, The Independent - It is. Are you? Та інших). Рекламні кампанії, розроблені Полом Арден для British Airways досі вважаються одними з кращих в історії рекламного бізнесу. Арден формально пішов з Saatchi & Saatchi в 1992 році і заснував компанію Arden Sutherland-Dodd, але ще три роки продовжував консультувати агентство. Автор популярних книг про рекламу і мотивації - (в тому числі «Важливо не те, хто ти є, а те, ким ти хочеш стати»). Вів свою колонку в The Independent.

Цитати з книги

Суперсекрет
Мало хто з багатих і впливових людей має особливі таланти, освіту, чарівність або зовнішність. Вони стали багатими і впливовими, тому що захотіли цього.

Як далеко ви готові зайти?
Всі хочуть досягти вершин. Але мало хто при цьому готові піти на жертви. Більшості набагато важливіше подобатися оточуючим. Логічно, але не варто змішувати два цих ремесла: бути професіоналом і подобатися.

Не бійтеся помилок
Бенджамін Франклін сказав: «Я не зазнав краху. Просто мої 10 000 ідей не спрацювали». Томас Едісон сказав: «У всіх 200 лампочках, які не працювали, було щось, що я врахував в наступній спробі». Театральний режисер Джон Літтвуда сказав: «Якщо ми не заблукаємо, то і не знайдемо нового маршруту».

Де я, і де Бекхем?
У підлітковому віці Вікторія Бекхем мріяла не бути краще однолітків і навіть не стати популярною співачкою. Вона хотіла, щоб її ім'я стало світовим брендом. І вона не тільки мріяла, а й діяла. Цим вона і відрізняється від більшості з нас.

Це моя провина
Якщо в спільній роботі щось пішло не так, не звинувачуйте інших. Звинувачуйте лише себе. Несіть повну відповідальність за свою роботу, якщо вже взялися за неї. Якщо ви за щось відповідаєте, значить, можете виправити ситуацію.

Неможливе можливе
Робіть те, чого зробити не можете. Наприклад, намагайтеся знайти роботу в кращій компанії в своїй галузі. Якщо ви не бачите себе в ролі директора компанії - намагайтеся стати директором. Втілюйте свої мрії в життя.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре