Артикул: 702838
Бестселер

Важкі рішення

Мова видання: Українська Англійська

 

 
Автор: Гілларі Клінтон
Видавництво: «Наш Формат»
ISBN: 978-617-7279-29-6,  

 

 
Оригінальна назва: Hard Choises
Рік видання: 2016
Кількість сторінок: 544
Палітурка: Тверда палітурка, суперобкладинка
Формат : 170x240 мм (середній формат)
Наклад: 2 000
Перекладач: Лесь Герасимчук
Тип видання: 2-е видання
Додатково: Закладка-мотати
325 грн
Є в наявності

Про книгу

Після програшу на президентських перегонах 2008 року, Гілларі Клінтон приймає пропозицію посісти посаду Держсекретаря США, де пліч-о-пліч працює зі своїм колишнім суперником – Бараком Обамою.

Ця книга – відверті спогади Клінтон про свою роботу у ролі керівника Держдепартаменту, який відповідає за один з основних напрямків діяльності Адміністрації президента – зовнішню політику. У своїй книзі Держсекретар постає перед нами і як сильна жінка- політик, і як любляча донька, дружина та матір. Клінтон довелося працювати у непрості часи, які вимагали важких рішень. Саме про ці рішення вона відверто розповідає у своїх мемуарах.

Для кого книга

Для якнайширшого кола читачів, яким цікава історія, політика та життя видатних людей.

Чому ця книга

Книга «Важкі рішення» розповідає нам про те, що відбувалося за «зачиненими дверима»: проливає світло на війну в Афганістані та злісну проблему США – Сирію; показує, як Америка змогла вийти зі скандалу з WikiLeaks, не втративши обличчя; вкотре піднімає такі важливі питання, як проблема зміни клімату та порушення прав людини.

Про автора

Галларі Родем Клінтон – юристка, колишня Перша леді, сенаторка від штату Нью-Йорк, кандидатка у президенти США на виборах 2008 та 2016 років, 67 Держсекретар США.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре