Артикул: 81589

Вау!-проекты. Как превратить любую работу в проект, который имеет значение

Мова видання: Російська Англійська

 

 
Автор: Том Пітерс
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-91657-686-3,  

 

 
Оригінальна назва: The Project 50: Or: Fifty Ways to Trancform Every "Task" into a Project That Matters!
Рік видання: 2013
Кількість сторінок: 240
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 3 000
Додатково: Закладка-мотати
Товар закончился
Немає в наявності

Про книгу

Що ви скажете про проект, над яким зараз працюєте? Це по-справжньому класний проект? Ви від нього в захваті? Якщо ні, значить, вас чекає ще один посередній успіх. Звичайно, ніхто вас за це не засудить. Але хіба вам самому не набридло клепати нудьгу? Скажіть «ні» ще одному посередньому успіху.

Гуру менеджменту Том Пітерс пропонує 50 чудових ідей про те, як перетворити рядове робоче завдання в видатний, грандіозний, приголомшливий проект - Вау! -проект. Про такий проект ви будете із захопленням згадувати через 5, 10 і навіть 20 років.

Для кого ця книга

Ця книга для тих, хто ходить на роботу кожен день і для «вільних художників», для тих, хто хоче класно виконувати свою роботу, хто любить роботу і хоче перетворити її в ВАУ! -проект.

Чому ми вирішили видати цю книгу

Тому що хочемо, щоб ви перетворили свою роботу в революційний проект, який змінить світ, щоб ви нарешті стали щасливими прямо зараз.

Фішка книги

Неповторний стиль і гумор автора, а також новаторський погляд на нашу роботу і життя.

Від автора

ВАУ! -проект ... Приводить у захват. (Крапка.)

ВАУ! -проект ... Створює зв'язки між співробітниками і народжує чутки серед клієнтів ... динамічний, надихаючий, виснажливий, гарячий, крутий, сексуальний ... той, над яким хочуть працювати всі.

ВАУ! -проект ... Визначає і модифікує важливе питання або проблему таким чином, що її учасників (піратів?) будуть пам'ятати і десять років по тому. ( «Я був в першій команді Apple, яка розробляла Macintosh».) Навколо учасників-піратів з'являється ореол новаторства.

ВАУ! -проект ... Рухається з величезною швидкістю ... сприймається як приголомшливий успіх тими, хто спочатку відвернувся від нього ... вважає своєю мантрою швидке створення прототипів ... і насміхається над будь-яким проявом бюрократії.

ВАУ! -проект ... «Оцінюється» за критеріями: краса + граціозність + ВАУ! + Революційний вплив + гарячі шанувальники.

ВАУ! -проект ... Це те місце, де всі хочуть бути. Це суть Я-бренду. Якщо ви упустили шанс стати членом цієї проектної команди ... що ж ... може, пощастить наступного разу.

ВАУ! -проект ... Це прояв особистості і характеру. Він пред'являє високі вимоги. Він приносить величезний прибуток. Він не для боягузів.

ВАУ! -проект ... Починається з В-А-С.

Про автора

Том Пітерс - найвпливовіший представник ділової думки нашого часу, він заслужив титул гуру для гуру управлінської науки.

Його перша книга «В пошуках досконалості», написана в співавторстві з Робертом Уотерменом, була названа «найбільшою за всю історію книговидання про бізнес» за результатами опитування, проведеного видавництвом Bloomsbury Publishing. Слідом вийшов цілий ряд світових бестселерів Пітерса.

Пітерс заснував Tom Peters Company, міжнародну навчальну та консалтингову організацію. Серед підприємств, які отримують її рекомендації з питань організаційних перетворень для підготовки до майбутніх змін, такі великі клієнти, як Rolls-Royce, Starbucks, Bank of America, Continental Airlines, Virgin Direct і Intel.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре