КНИГИ ТИЖНЯ - популярні книги автора Ілсе Санд
Артикул: 870068

В предвкушении себя: От имиджа к стилю

Автор: Ирина Хакамада
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-6954-7,  

 

 
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 240
Палітурка: Тверда палітурка, суперобкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 5000
Рік першого видання: 2018
280 грн
Є в наявності

Ірина Хакамада - одна з найстильніших і розумних жінок Росії сьогодні. Її книги завжди є чудовим і просвітленим гідом в світ закритих знань. Зірка Сходу і Заходу одночасно, Ірина - чудовий оратор і тонкий психолог людських душ, здатна знайти підхід і підказати те, про що інші або мовчать, або не здогадуються. Упевнений, що читання цієї книги доставить всім велике задоволення і стане хорошим життєвим уроком!

Олександр Васильєв, історик моди

Розумна, елегантна книга про стиль як про шлях до себе, написана однією з найстильніших і незвичайних жінок країни. Думаю, чоловікам треба набратися сміливості, щоб поглянути на себе з боку очима такої жінки, що може бути цікавіше? Відомо, що жінка при першому знайомстві повністю "зчитує" чоловіка по його зовнішньому вигляду всього за сім секунд. За скільки секунд "вважає" вас Ірина Хакамада? І які поради дасть після цього? У будь-якому випадку я впевнений, що вони будуть професійними і дуже відвертими ...

Антон Ланге, фотограф

Бути Хакамадой - це не імідж, а стиль життя. Стиль бою, в якому, як в айкідо, потрібно шукати свою силу в силі противника. Адже в світі чоловіків вкрай непросто бути розумною, сильною, думаючою і атакуючою. Ірина вперше розповідає, як в цьому дивному і жорстокому світі їй вдалося намацати свій шлях. Вона описує його до дрібниць, від бантика на сукні до поправок в Конституції. Як крок за кроком прийти до себе і стати найбільш пізнаваною жінкою політичного олімпу. Або просто - собою, але ж це ще складніше. Ця книга - ребус, розгадка якого стоїть життя. Так, як ви хочете її прожити.

Ірада Зейналова, ведуча програми "Недільний час" на Першому каналі

Про що книга «В передчутті себе: Від іміджу до стилю»

Імідж - це гра в індивідуальність або потужний інструмент досягнення успіху? Стиль - це вроджене почуття гармонії або його можна розвинути? Як проявити свою індивідуальність в суспільстві нав'язаного споживання? Чи можна за допомогою іміджу і стилю маніпулювати зовнішнім світом? І найголовніше, як знайти гармонію між своїм внутрішнім «Я» і зовнішнім чином? Всі ці питання розглядає в своїй книзі Ірина Хакамада - громадський діяч, письменник і публіцист, що володіє своїм неповторним стилем. Автор не просто розкриває своє бачення стилю, вона розповідає про свою філософію життя. Адже одяг, зачіска, взуття, аксесуари - це засіб самовираження, що забезпечує єдність тіла і свідомості, а значить, професійний успіх. Книга буде корисна не тільки жінкам, а й чоловікам, яким автор приділяє особливу увагу.

Чому книга «В передчутті себе» гідна прочитання

Автор вперше ділиться з читачами секретами, пов'язаними зі створенням свого стилю. Розкриває свій погляд на шопінг, нестандартний підхід до вибору речей.
Книга автобіографічна. Ірина Хакамада розповідає про власний боргом і непростий професійний шлях в політиці і бізнесі. Про ті події, які вплинули на становлення її характеру і зовнішнього образу.
Автор розкриває свою філософію життя. Ця книга сповнена оригінальних, мудрих, перевірених на власному досвіді, рад, які допоможуть вам не тільки легше орієнтуватися в світі моди, але і знайти свій власний оригінальний стиль.
Автор вважає, що хороший зовнішній вигляд неможливий без здорового тіла. Ірина розповідає, як їй вдається правильно харчуватися і бути в формі в режимі постійних роз'їздів по різних регіонах Росії і зарубіжжя.
У книзі представлені унікальні фотографії з особистого архіву автора.

Хто автор

Ірина Хакамада - громадський діяч, який має великий досвід роботи у владі, письменник, публіцист. Кандидат економічних наук. Член Ради при Президентові Росcійской Федерації з розвитку громадянського суспільства і прав людини. Тричі обиралася в Державну думу, була її заступником голови, очолювала Держкомітет Росії по підтримці малого бізнесу в уряді. У 2004 році висунула свою кандидатуру на виборах Президента Росії. Журнал Time назвав її політиком XXI ст. і включив в число найвідоміших жінок світу. У 2005 році номінувалася на Нобелівську премію миру. Читає авторські бізнес-майстер-класи, передаючи свій досвід особистого успіху в бізнесі та особистому житті, залишаючись вірною цінностям вільної людини.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре