Артикул: 200426
Новинка

В поисках невинности. Новая автобиография

Автор: Річард Бренсон
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-2062-3,  

 

 
Оригінальна назва: Finding my virginity
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 616
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 5000
Перекладач: Дмитро Лазарев
Рік першого видання: 2019
362 грн
Немає в наявності

Цитата
Я можу придумати ще більше бізнес-схем, почути ще більше сміху, прийняти ще більше викликів. Можу подарувати людям ще більше любові і продовжувати шукати ту саму невинність - в бізнесі, житті і людських відносинах.

Про що книга
Невинність втрачають тільки один раз, але в разі Річарда Бренсона це зовсім не так. І в бізнесі, і в пригоди він кожен день намагається зробити щось вперше в житті. Бренсон - видатний підприємець, засновник групи компаній Virgin, шукач пригод і людина, яка рухає світ вперед. Він 75 разів був на волосок від загибелі, керував величезною кількістю різнорідних, але разом з тим успішних бізнесів і заснував кілька благодійних організацій. У 1998 році вже виходила автобіографія Бренсона. Але за останні 20 років стільки всього сталося, що довелося писати продовження. Річард Бренсон розповідає про свої стосунки з президентами Обамою і Трампом, про дружбу і суперництві з Ілоною Маском, про потяги, літаки і супутники, про космічні кораблі і Hyperloop, а також про свої пригоди на воді, в горах і в повітрі.

Чому книга гідна прочитання

  • Відмінний приклад ставлення до життя і до бізнесу.
  • Це історія останніх двадцяти років, розказана на прикладі однієї з найдинамічніших компаній в світі.
  • Книгу цікаво буде читати і тим, хто вже прочитав «Втрачаючи невинність» і тим, хто мало що знає про Річарда Бренсоні.
  • Всіма своїми діями Річард Бренсон доводить, що єдина перешкода на шляху до здійснення наших бажань - ми самі, а єдина гідна мета - змінювати світ на краще.

Хто автор
Річард Бренсон - британський підприємець, філантроп, мільярдер, шукач пригод. Він побудував корпорацію Virgin Group, яка включає в себе близько 400 різних компаній: від видавничої справи та фітнес-клубів до авіаперевезень і космічного туризму.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре