Артикул: 81235
Бестселер

В этом году я… Как изменить привычки, сдержать обещания или сделать то, о чем вы давно мечтали

Мова видання: Російська Англійська

 

 
Автор: М. Дж . Райан
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-91657-674-0,  978-5-00117-095-2

 

 
Оригінальна назва: This year I will…
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 256
Палітурка: Тверда палітурка
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 2 000
Тип видання: 6-е видання
Додатково: Закладка-мотати
Товар закончился
Немає в наявності

Про книгу

Вчені порахували, що 45 відсотків людей дають собі обіцянки під Новий рік, але лише восьми відсоткам вдається виконати задумане. Скільки разів ви давали собі обіцянки напередодні свята? А скільки цих обіцянок виконали?

Якщо згадати всі обіцянки, які ми даємо собі під Новий рік, то чого там тільки не знайти: «Знайти нову роботу. Вивчити англійську. Записатися в тренажерний зал або почати бігати вранці. Прочитати багато книг. Зробити в квартирі ремонт. Навчитися говорити «Ні».
Мабуть, для наших обіцянок самому собі пора б вже заводити маленьке кладовище.

Здавалося б, в нашому розпорядженні є абсолютно всі поради: як закохатися, як виконати свої мрії, як проводити більше часу з дітьми, як навчитися вести справи більш організовано і почати позитивно ставитися до оточуючих. Потрібно всього лише зробити це. Але ми як і раніше тільки обіцяємо-обіцяємо-обіцяємо. У китайців є гарне прислів'я: «Словами рис не звариш».

Так як же вирватися з цього чортового кола? Як знайти свою «формулу успіху» для того, щоб зробити своє життя кращим, добитися поставлених цілей і здійснити задумані плани? «У цьому році я ...» відповість на всі ці питання. Ця книга про те, як знайти точку відліку, з якої позитивні зміни стануть постійними, а мрії перетворяться в реальність.

М. Дж. Райан знайшла вирішення цієї проблеми, об'єднавши знання з психології, нейрофізіології і філософії. Її поради допоможуть вам нарешті втілити те, що ви колись загадали.

Для кого ця книга

Ця книга для всіх, хто хоче змінити свої звички, почати виконувати дані собі обіцянки. Автор наводить безліч прикладів з життя клієнтів і знайомих, які ілюструють різні ситуації, дає поради і пропонує практичні вправи для досягнення поставлених цілей.

Про автора

М. Дж. Райан - одна з творців книжкової серії Random Acts of Kindness. Вхідні в неї книги розпродані більш ніж мільйонним тиражем. Автор книг: The Happiness Makeover, Trusting Yourself, The Power of Patience, Attitudes of Gratitude in Love, 365 Health and Happiness Boosters, The Fabric of the Future, A Grateful Heart. Засновник Conary Press; відомий бізнес-тренер і лектор з психології та саморозвитку; редактор журналу Good Housekeeping. Передплатником автора можна стати на сайті mj-ryan.com.

Цитати з книги

Список обіцянок
В цьому році я зможу подолати свої внутрішні Страхи. Приведу себе в відмінну фізичну форму - раз і назавжди. Не буду витрачати більше, ніж заробляю. Зроблю все, щоб налагодити стосунки в родині. Відкрию бізнес, про який завжди мріяв. Буду допомагати людям. Нарешті вивчу іспанську мову.

В заручниках у звички
Вчені стверджують, що 90 відсотків часу ми займаємося звичними речами. Нам не доводиться замислюватися про те, як чистити зуби, зашнуровувати черевики, смажити тост або вести машину. Але деякі звички можуть стати нашою «внутрішньою в'язницею» - подолати це буває вкрай важко.

Як правильно зосередитися?
Моя сестра Стефані дає назви років відповідно до тим цілям, яких потрібно досягти: «Рік тіла», «Рік вміння говорити "ні"», «Рік домашніх справ». Я пропоную вам придумати назву певному відрізку часу. Причому це не обов'язково має бути рік. Нехай буде місяць. Або тиждень.

Куди йдуть гроші?
«На мені висіла купа кредитів і я розумів, що я не зможу дозволити собі виплати по кредиту за новий автомобіль. Я сів і підрахував, що витратив за рік цілих 17 000 доларів з сорока тисяч річного доходу на ранкову каву з випічкою, обідні сендвічі з газованою водою і вечері з буріто».

Щастя неминуче
Крістофер Рів, один з моїх улюблених акторів, мудро нагадує: «Багато наших мрій спочатку здаються неможливими, потім вони здаються нам малоймовірними, а потім, коли ми приймаємо виклик, - неминучими».

Зміни крок за кроком
Важливий секрет змін: робити крок за кроком. Хочете змінити роботу? Відвідайте семінар, прочитайте книгу або поговоріть з ким-небудь. Потім визначте свій наступний крок. Хочете написати книгу? Пишіть по рядку в день. У зворотньому випадку ці завдання здадуться вам занадто складними для того, щоб приступити до них.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре