КНИГА ТИЖНЯ "Соціальний інтелект. Нова наука про людськ взаємовідносини" - 216 грн
Артикул: 870910

Устала уставать. Простые способы восстановления при хроническом переутомлении (кишеньковий формат)

Видавництво: «Альпіна Паблішер»
Серія: Альпина: психологія та філософія
ISBN: 978-5-9614-6999-8,  

 

 
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 368
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 120х165 мм (середній формат)
Перекладач: Ірина Матвееєва
Рік першого видання: 2019
120 грн
Є в наявності

"Ми так звикли до загальної втоми, що ставимося до неї як до звичайної похмурої погоди. Звичайно, втома обтяжує наші тіла, розум і душі і неабияк ускладнює нам життя. Але багато хто з нас вважають жіночу втома явищем настільки поширеним - і, можливо, навіть неминучим, - що нам здається, ніби і говорити тут нема про що. я ж вважаю, що так бути не повинно. Ситуацію можна змінити - і про те, що саме потрібно робити, я і написала цю книгу ".
Холлі Філліпс

Про що книга
Ми часто не помічаємо хронічну втому, вважаючи її невід'ємною частиною життя. Робота і домашні справи, виховання дітей і турбота про близьких - все це забирає багато сил і часу. З роками відповідальності стає все більше, а внутрішніх ресурсів не додається, в результаті фізичне і нервове виснаження наростають, посилюючи проблеми зі здоров'ям. Крім того, втома сама по собі може бути симптомом серйозного захворювання, про яке ви можете не підозрювати. Перевтома не повинно бути вашим супутником, це ненормально, запевняє автор книги, американський лікар Холлі Філліпс. Вона всебічно досліджувала тему жіночої втоми і розробила методику відновлення сил. Нескладні і дієві рекомендації допоможуть вам позбавитися від обридлої розбитості і повернути втрачену енергію і гарний настрій.

Чому книга гідна прочитання
• це книга про добре знайомому, страшному у своїй звичності явище - втоми у жінок, і про способи перемогти її;
• ви дізнаєтеся про безліч прихованих причин втоми (ви навіть не підозрюєте, як багато їх на самом деле);
• ви навчитеся уважно і дбайливо ставитися до себе, навчитеся краще розуміти свій організм і відновлюватися навіть в найскладніших ситуаціях.

Для кого ця книга -звичайно, для жінок - без обмежень за віком і ступеня зайнятості. Хто автор Холлі Філліпс - американський лікар, дослідник і письменник. Ключові поняття Хронічна втома, причини втоми, жіноче здоров'я, холлі Філліпс.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре