Артикул: 709290

Успішні. Як ми досягаємо мети

Автор: Гайди Грант-Галворсон
Видавництво: «Наш Формат»
ISBN: 978-617-7730-55-1,  

 

 
Оригінальна назва: Succeed: How We Can Reach Our Goals
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 256
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Українська
Формат : 140х210 мм (середній формат)
Наклад: 2500
Перекладач: Ірина Павленко
Додатково: Закладка-мотати
Рік першого видання: 2019
230 грн
Є в наявності

Мозок залишається одним із найзагадковіших органів нашого тіла. Пам’ять, увага, здатність орієнтуватися у просторі здаються нам звичними, однак учені продовжують здійснювати сотні експериментів, аби пояснити їх. А що відбувається, коли ці функції зникають чи, навпаки, надзвичайно посилюються? Авторка цієї книжки кілька років подорожувала світом, збираючи історії людей із дивовижним мозком. Як живе чоловік, що детально пам’ятає кожен день, або жінка, яка губиться навіть у власній квартирі? Як почувається людина, котра уявляє себе тигром? Як працює лікар, який відчуває біль інших, просто дивлячись на них?.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА
Книга для широкого кола читачів, всіх, хто цікавиться роботою мозку та його впливом на життя людини.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
Ці історії не лише показують особливості мозку унікальних людей, а й допомагають зрозуміти і розкрити дивовижні таланти, що приховані в мозку кожного з нас.

ПРО АВТОРА
Гелен Томсон — консультантка журналу New Scientist, входить до короткого списку найкращих наукових журналістів British Journalism Awards. Здобула ступені бакалавра з нейробіології й магістра з наукових комунікацій. Дописувачка видань Guardian, Washington Post, Daily Mail і Nature.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре