КНИГА ТИЖНЯ "Емоційний інтелект у бізнесі" - 221 грн
Артикул: 557423

Transcend. Девять шагов на пути к вечной жизни

Автор: Рэймонд Курцвейл
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-00169-004-7,  

 

 
Оригінальна назва: Transcend: Nine Steps To Living Well Forever
Рік видання: 2015
Кількість сторінок: 384
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 170х240 мм (середній формат)
Наклад: 3000
Перекладач: Анна Суслякова (ABBYY Language Services)
Серія: МІФ. ЗОЖ
Вікові обмеження: 18+
Рік першого видання: 2009
396 грн
Є в наявності

Про книгу
Науково обгрунтована програма, яка дозволить прожити досить довго, щоб жити вічно.

Відомий футуролог Рей Курцвейл і доктор медицини Террі Гроссман досліджували тисячі наукових робіт, щоб переконатися, що нові дослідження в медицині і технології дозволять нам суттєво збільшити тривалість життя і уповільнити процес старіння.

У цій книзі вони пропонують практичні кроки, які дозволять вам жити досить довго (і залишатися при цьому здоровим), щоб в перспективі сповна скористатися новітніми біо- і нанотехнологіями, які дозволять продовжити життя кардинально і про яких Курцвейл - один з найвідоміших футурологів світу - знає більше, ніж будь-хто інший.

Програма складається з наступних аспектів:

  • розмова з лікарем;
  • релаксація;
  • оцінка стану організму;
  • живлення;
  • добавки;
  • зниження кількості калорій;
  • вправи;
  • новітні технології;
  • детоксикація.

Для кого ця книга

Для всіх, хто хоче жити дуже-дуже довго.

про авторів
Реймонд Курцвейл - автор книги «Transcend»
Реймонд Курцвейл - відомий футуролог і винахідник зі США. Він займається системами розпізнавання мови, технологічними прогнозами і засобами продовження життя. Курцвейл - автор терміну «Технологічна сингулярність» - стану технологій і науки в майбутньому, коли штучний інтелект перевершить людський, а наука і технології будуть рости в експоненційної прогресії і навіть швидше - настільки швидко, що стануть недоступні для сприйняття і розуміння людини.

Курцвейл - автор декількох науково-популярних книг з футурології і теорії розуму і документального фільму «Сингулярність вже близька: справжня історія про майбутнє». З 2012 року працює в Google, займаючись машинним навчанням.

Террі Гроссман - засновник і директор медичного центру Grossman Wellness Center в Колорадо. Більше 15 років працював сімейним лікарем в своєму штаті, займався дослідженням харчових добавок і методів уповільнення старіння. Автор багатьох наукових статей в медичних журналах. Виступає на семінарах в різних країнах світу - від ПАР до Південної Кореї.

Цитати з книги
диригенти організму
Наші гени, по суті, - маленькі комп'ютерні програми, розроблені в умовах, не схожих на сучасні. Наприклад, ген рецептора інсуліну в жировій тканині фактично говорить: «Тримайся за кожну калорію, тому що в наступному мисливському сезоні Фортуна може повернутися до тебе спиною».

Сон - не хаос
Останні досягнення в області сканування мозку вражають. На знімках можна побачити, як живий мозок реорганізує себе під час сну і обробляє інформацію, отриману за день. Сон - не хаотичного процес збудження нейронів: він життєво необхідний для розумового і фізичного здоров'я.

Порожнина рота і ... серце
Пародонтоз - хронічне запалення ясен, яке асоціюється з підвищеним ризиком серцевих захворювань. До цих пір неясно, чи впливають самі по собі захворювання ясен на розвиток хвороб серця або ж запалення і інфекції стають причиною розвитку як захворювань ясен, так і серцевих.

Оновлення ПО людини
Майже одночасно із закінченням збирання генома людини в 2003 році завершилася робота по дослідженню РНК-інтерференції. Ця технологія дозволяє назавжди вимикати певні гени в дорослому віці. Автори дослідження отримали за нього Нобелівську премію.

Плюс 40 років життя
Дотримуючись простих порад, ви проживете на 20 років довше за 95% -ною вірогідністю. Вражаюче? А ось ще новина. Через 20 років ви опинитеся в майбутньому, де будуть доступні нові методи лікування хвороб. І це може продовжити ваше життя ще на пару десятків років. Разом 40 додаткових років життя!

Ліки від стресу
Подбайте, щоб у вашому житті були люди, з якими можна відкрито і без збентеження говорити про свої мрії, сумніви, надії і страхи. Бесіди про сокровенне з тими, кому довіряєте і хто про вас турбується, можуть привести до самих значимих подій у вашому житті. І зменшать стрес!

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре