Артикул: 84295
Бестселер

Тишина. Спокойствие в мире, полном шума

Мова видання: Російська Англійська

 

 
Автор: Тит Нат Хан
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN:978-5-00100-065-5, 978-5-00100-359-5

 

 
Оригінальна назва: Silence: The Power of Quiet in a World Full of Noise
Рік видання: 2017
Кількість сторінок: 192
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат: 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 2 000
Тип видання: 2-е видання
Додатково: Закладка-мотати
Серія: МІФ. Особистий розвиток
Товар закончился
Немає в наявності

Про книгу

Книга одного з найбільших духовних лідерів сучасності, яка допоможе вам використовувати свій найпотужніший внутрішній ресурс - тишу, щоб жити усвідомлено і щасливо.

Як багато часу витрачаємо ми на погоню за щастям, не помічаючи, що навколишній нас світ сповнений чудес. Жити і ходити по землі вже само по собі диво. І все ж більшість з нас поспішають у своїх пошуках, нібито десь може бути місце прекрасніше. Щодня до нас звертається краса, але чуємо ми її дуже рідко.

Щоб ми змогли почути красу і відповісти на її заклик, необхідна тиша. Якщо ми не відчуваємо тишу всередині себе, а наш розум і тіло сповнені шуму, то ми не здатні почути голос краси.

У нашій голові весь час звучить одна і та ж радіостанція під назвою «Нескінченні роздуми». Наш розум переповнений шумом, тому ми не чуємо заклику життя, поклику кохання. Наше серце волає до нас, але ми не чуємо і його. На це у нас немає часу.

Практика усвідомленості заспокоює пануючий навколо нас шум. Без усвідомленості нас відволікають найрізноманітніші речі. Іноді жаль і страждання за минулим. Ми відновлюємо в пам'яті події і відчуття тільки для того, щоб знову і знову пережити вже колись випробувану біль. Ми так легко потрапляємо в полон до нашого минулого.

У своїй новій книзі Тит Нат Хан показує, як зберігати незворушність, незважаючи на постійний шум навколо. Як бути спокійним навіть у найбільш неспокійних місцях. Завдяки дихальним вправам і технікам усвідомленості ви зможете жити в сьогоденні, насолоджуватись красою і гармонією навколишнього світу, зможете краще пізнати самого себе і зрозуміти, чого ви насправді хочете в житті.

Для кого ця книга

Для всіх, хто хоче стати усвідомленим, щасливим і спокійнішим.

Для шанувальників Тит Нат Хана і всіх, хто цікавиться усвідомленістю.

Про автора

Тит Нат Хан - дзен-буддійський чернець з В'єтнаму, настоятель буддійського медитативного центру, автор понад 100 книг з буддизму, медитації та усвідомленості. Народився в 1926 році. Займався благодійністю і соціальною діяльністю в Хошиміні, викладав у провідних американських університетах, висувався на здобуття Нобелівської премії миру. У 2014 році потрапив до списку 100 найвпливовіших духовних лідерів під номером 4 (після Далай-лами, Екхарт Толле і папи римського Франциска). Також потрапляв в ТОП-3 цього рейтингу в попередні роки.

В даний час Тит Нат Хан живе у Франції в комуні Plum Village, настоятелем якої він є.

Цитати з книги

Подивіться навколо
Як багато часу витрачаємо ми на погоню за щастям, не помічаючи, що навколишній нас світ сповнений чудес. Жити і ходити по землі вже само по собі диво.

Крізь шум
Коли вам вдасться приборкати весь шум всередині себе, коли вам вдасться домогтися «приголомшуючої тиші», тоді ви зможете почути в собі глибинний поклик. Це ваше серце намагається вам щось сказати.

Тиша
Тиша дуже важлива для нас. Вона потрібна нам так само, як повітря. Вона потрібна нам так само, як світло потрібне рослинам. Якщо ваш розум переповнений словами і думками, то для нас в ньому немає місця.

Тут і зараз
Здатність зупинитися й усвідомити зараз є частиною визначення щастя. Неможливо бути щасливим в майбутньому. Таке розуміння щастя - не предмет віри, а предмет життєвого досвіду.

Радість спокою
Якщо ви будете регулярно знаходити всього кілька хвилин, щоб заспокоїти свій розум і тіло і свої сприйняття, ви досягнете стану радості. Ця радість справжнього спокою стане вашою щоденною оздоровлюючою їжею.

Дихайте
Усвідомлено здійснюючи дихання, ви проникаєте вглиб себе. Ваше тіло дихає, а воно є вашим будинком. З кожним вдихом ви повертаєтеся додому в себе.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре