КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 709271

Тім Кук. СЕО, що вивів Apple на новий рівень

Автор: Ландер Кени
Видавництво: «Наш Формат»
ISBN: 978-617-7730-31-5,  

 

 
Оригінальна назва: Tim Cook: The Genius Who Took Apple to the Next Level
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 312
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Українська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 3000
Перекладач: Євгенія Кузнєцова
Додатково: Закладка-мотати
Рік першого видання: 2019
275 грн
Є в наявності

ПРО КНИЖКУ
Після смерті Стіва Джобса більшість вважали, що Apple приречена. Однак компанія не просто втрималася на плаву, а й суттєво зросла та збільшила прибутки. Усе це під керівництвом нового СЕО — Тіма Кука, колишнього операційного директора Apple.
На момент призначення Кук залишався в тіні. Він майже не давав інтерв’ю, не знімався в жодних промороликах і загалом був нікому не відомим. Ніхто ані в Apple, ані поза її межами не вважав його лідером, який був потрібен компанії. Чому саме його Джобс обрав наступником? Як Куку вдалося пом’якшити корпоративну культуру Apple, зберігши позиції компанії? У чому унікальність лідерства Кука?

ДЛЯ КОГО КНИЖКА
Для найширшого кола читачів, усіх, хто цікавиться біографіями видатних постатей, історіями успішних бізнесів, історією компанії Apple.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
У цій докладній біографії журналіст Ліендер Кені описує життя та кар’єру СЕО Apple, вивчаючи його шлях від непомітного менеджера до легенди бізнесу.

ПРО АВТОРА
Ліендер Кені — журналіст, редактор онлайн-видання Cult of Mac, випусковий редактор Wired. Багато років висвітлює роботу компанії Apple. Автор книжок «Всередині мозку Стіва Джобса» та «Джоні Айв і культ Mac».

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре