Артикул: 821793

Те, кто уходит, и те, кто остается

Видавництво: «Синдбад»
ISBN: 978-5-906837-59-2,  

 

 
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 448
Мова видання: Російська
Серія: Неаполитанский квартет
Рік першого видання: 2018
399 грн
Знижка 39 грн
360 грн
Є в наявності

"Я майже не ходила в кіно, ніколи не купувала пластинок з улюбленою музикою, ні разу не фанатіла по якомусь співаку, не бігала на концерти, не збирала автографи, ніколи не напивалися, а той небагатий сексуальний досвід, що у мене був, дався мені непросто, і я сама досі його побоювалася. А ці дівчата - хто багатший, хто бідніший - все ж виховувалися в куди більш комфортних умовах, і до віку, коли настала пора скинути стару шкіру і обзавестися новою, підійшли куди більш підготовленими, ніж я ".

Це цитата з третьої частини всесвітньо відомого неаполітанського квартету Олени Ферранте, книги "Ті, хто йде, і ті, хто залишається". З неї зрозуміло, що це, напевно, сама рефлексивна, сама особиста книга. Вона присвячена дорослішанню Олени Греко - не фізичному, чи не учнівському, а саме житейському. Олена розуміє, що все життя жила в тіні своєї подруги і настала пора вибратися на світло, і, нарешті, знайти себе.

І дійсно, дівчата з бідного кварталу наче помінялися місцями. Колись блискуча Ліла трудиться на ковбасний завод і ледве зводить кінці з кінцями. Олена подорожує по Італії, просуваючи свою книгу, і готується приєднатися до впливової професорської сім'ї. Життя розводить їх так далеко, що вони залишаються один для одного лише безтілесними голосами на тому кінці телефонного дроту. Але і Олена, і Ліла знають, що час і відстань безсилі зруйнувати їх зв'язок, від якої вони і самі часом хотіли б звільнитися.

А ще у роману дуже несподівана кінцівка - ви точно не підозрювали, що справи можуть обернутися таким чином.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Те, кто, уходит, и, те, кто, остается