Артикул: 71490
Бестселер

Тайм-драйв. Как успевать жить и работать 

Мова видання: Російська Англійська

 

 
Автор: Гліб Архангельський
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN:978-5-00057-303-7, 978-5-00100-680-0

 

 
Рік видання: 2017
Кількість сторінок: 256
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат: 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 3 000
Тип видання: 24-е видання
Додатково: Закладка-мотати
356 грн
Немає в наявності

Про книгу

Найкорисніша і захоплююча книга про управління часом. Розійшлася тиражем більше 100 000 екземплярів!

Перша популярна книга з управління часом в умовах російського «бездоріжжя і нехлюйства». У максимально простій формі, покроково, на реальних російських прикладах «Тайм-драйв» відповідає на головне питання: як встигати більше?

Для кого ця книга?

  •     Ви хочете більше встигати?
  •     Справлятися зі зростаючим обсягом завдань?
  •     Витрачати непоправний ресурс часу тільки на «рідні» для вас цілі, на те, що вам дійсно хочеться робити?


Якщо ви відповіли та хоча б на одне з цих питань, то ця книга - для вас.

про автора

Гліб Архангельський - головний експерт в Росії в області обліку часу. Засновник і генеральний директор консалтингової компанії «Організація часу». Творець Тайм-менеджерського спільноти, головний ідеолог ТМ-руху.

Закінчив факультет прикладної математики СпбГУ. На початку своєї кар'єри працював помічником голови правління в банку. В одній з розмов зі своїм шефом мова зайшла про облік часу. З тих пір ця тема стала справою життя. Гліб був керівником корпоративних проектів по впровадженню системи тайм-менеджменту в багатьох великих комерційних структурах.

«Організація часу» - унікальна в своєму роді компанія, тому що сфокусована виключно на питаннях обліку часу. Написав кілька книг, які стали бестселерами: «Організація часу», «Тайм-драйв», «Формула часу». Одна з головних ідей тайм-менеджменту, як говорить Гліб, не в тому, щоб встигати робити все, а в тому, щоб «встигати Головне».

Гліб викладає в РЕА ім. Плеханова. Кандидат економічних наук.

Цитати з книги

5 хвилин відпочинку
Як правило, оптимальний режим - приблизно 5 хвилин відпочинку через кожну годину. Який би аврал ні панував в офісі - все одно виділіть ці 5 хвилин на годину. Інвестуйте час в ці п'ятихвилинки відпочинку, робота без них вкрай неефективна.

Слідкуйте за сном
Наш сон складається з декількох циклів зміни «швидкого» і «повільного» сну. Тривалість одного циклу у різних людей відрізняється і становить від 1 до 2 годин. Наприклад, якщо довжина вашого циклу 1 година 30 хвилин, то краще поспати 7 годині 30 хвилин, ніж 8 годин.

Календарик-штовхарик
Назва походить від слова «штовхати». Щоранку, приступаючи до роботи, закреслюйте половину настав дня. Увечері - другу половину. Тримайте штовхарик на видному місці, заглядайте в нього частіше. Повірте, ефект величезний.

«Рідні» цілі
Я нічого не маю проти білого «Порше» - якщо це дійсно «рідна» мета, якщо людині гріють душу хороші машини. Але часто буває, що такого роду цілі нав'язані. Рекламою, оточенням, родичами, соціальними стереотипами, системою освіти.

Як знайти час на Головне
Якби мене попросили передати всю суть цієї книги одним рядком, я б сказав так: «Витрачайте ваше невідновлюване час на Головне». Перше, з чого починається розстановка пріоритетів, - розчищення вашому житті від нав'язаних справ.

Ще раз про модель SMART
У класичному менеджменті і тайм-менеджменті рекомендують ставити цілі за допомогою техніки SMART - від слів specifi c, measurable, achievable, realistic, time-bound - конкретні, вимірні, досяжні, реалістичні, прив'язані до часу.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре