Артикул: 4002

Sweet Home

 

 
Товар закончился
Немає в наявності

Про конструктор

Холодним, зимнім вечором, літній чоловік гріє ноги біля розпеченого вогнища. Мирне потріскування дрів у вогні та посвист вуличного вітру додають атмосфері затишку. Сьогодні вечір спогадів, і саме тому чоловік піднімає з підлоги заздалегідь підготований невеличкий дерев'яний будиночок. 

Розміру будиночка достатньо, щоб вмістити любі серцю речі. Механізм, що відкриває дивовижне сховище - заворожує своєю красою. Прокручуючи елемент на одній із стін, чоловік спостерігає рух дерев'яних шестернів, що відчиняють дах. Ритмічний звук механізмів нагадує йому про давні наручні часи. Будиночок все ще зберігає аромат деревини, з котрої він виготовлений, пальці м'яко доторкаються до вигинів шестернів, виступів вікон, дверей, підставки, черепиці даху. Він зупиняється, задумливо почісуючи підборіддя, думаючи чи варто все ж таки сьогодні його відкривати. Але, прийнявши рішення, все ж таки завершує оберт. Перед ним - всі безцінні дрібнички, які зберігає дерев'яний будиночок.  

Це Ви. Ви подарували своєму батькові цю скарбничку. Невеличкий дерев'яний будиночок, всередині якого він може зберігати свої найкращі спогади. Це Ви придбали для батька цю річ натхнення та любові. Двері та вікна, що відчиняються, дах з різною черепицею, цеглини, що опоясують стіни чарівного будиночку, навіть балкон з огородою та важіль, що фіксує дах у замкненому положенні. Пробігаючи по магазину, Ви точно впізнали вже тоді у цьому милому будиночку те, що зігріє душу Вашого батька.  

Те, що Він буде із щемом у серці брати з полички та робити глибокий вдих, передбачаючи відкриття. 

Те, що виразить Ваше кохання та піклування про те, що для нього важливо.  

Наш дерев'яний будиночок, зроблений з думкою про Ваших близьких, стане найкращим подарунком для будь-якого приводу. Виконаний з найкращої екологічної деревини, будиночок підійде для будь-кого з Ваших друзів, колег і родичів, за винятком дітей молодше трьох років.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре