Артикул: 200078

Сумщина – край, що чарує та надихає

Видавництво: ТОВ РВО «Шоколад»
ISBN: 978-966-96566-3-6,  

 

 
Рік видання: 2018
Палітурка: Тверда палітурка, суперобкладинка
Формат : 220x305 мм (великий формат)
Наклад: 2 000
Додатково: Кольорові ілюстрації, фотографії
Рік першого видання: 2018
1 000
Є в наявності

ТОВ РВО «Шоколад» створено презентаційну книгу «Сумщина – край, що чарує та надихає». Це перше та єдине презентаційне видання про Сумську область.

Книга охоплює основні сфери життя нашого регіону та висвітлює їх через цікаві факти, що презентують Сумщину як історично, культурно, туристично, спортивно привабливий край, розкривають багатий науковий потенціал області, промисловість та інвестиційну привабливість.

Сучасна за формою та дизайном книга містить унікальні фотоматеріали, креативні графічні елементи, цікаві ілюстрації тощо. Особливістю книги є те, що її «писали» самі жителі Сумщини та відомі історичні постаті, витворювали зі свого досвіду та своїм життєвим шляхом, вагомим вчинками, світовими здобутками та досягненнями.

Фактологічні матеріали та фотографії ілюструють не лише минуле, а й сьогодення сумчан, які зберігають свою ідентичність. Презентаційна книга містить більше 1000 фотографій та цікавих історичних фактів.

Видання слугуватиме для підвищення ділової активності, туристичної та економічної привабливості регіону, а також поглибленню міжрегіонального співробітництва. Книга також спрямована на новації сьогодення, розкриття потенціалу області, тому здатна зацікавити непересічного громадянина та бути гарним подарунком закордонним партнерам, потенційним інвесторам, підприємницьким колам тощо.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре