Артикул: 709073

Створюємо бізнес-модель

Автор: Ів Пиньє
Видавництво: «Наш Формат»
ISBN: 978-617-7513-02-4,  

 

 
Дод.автор: Александр Остервальдер
Оригінальна назва: Business Model Generation: A Handbook for Visionaries, Game Changers, and Challengers
Рік видання: 2017
Кількість сторінок: 288
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Українська
Формат : 240x188 мм (середній формат)
Наклад: 4000
Перекладач: Корнута Роман
Додатково: Закладка-мотати
Рік першого видання: 2017
Мова видання:
Товар закончился
Немає в наявності

Про книгу

  • Як найефективніше налагодити канали взаємодії?
  • Як знизити рівень ризику при купівлі товарів і послуг?
  • Що таке «концепція поділу» і як її застосовувати?

Ця книга дасть докладні відповіді на ці та безліч інших питань, що вас цікавлять та пов'язаних з облаштуванням, налагодженням і удосконаленням бізнесу. З її допомогою ви зможете більш грамотно розписати бізнес-план в момент зародження бізнесу і розкрутити вже наявну справу до небувалих висот.

Ів Пиньє, стратег і професор інформаційних систем управління, переконаний, що його система працює зі стовідсотковою гарантією успіху, головне - чітко слідувати інструкціям, використовувати якомога більше спрощені схеми розвитку і мінімізувати розрахунок і обговорення подальших дій, вважаючи за краще дію слову.

Навіщо читати «Створюємо бізнес-модель»

  • Ця книга навчить вас максимально ефективно використовувати чистий листок паперу і упаковку самоклейок - цих речей більш ніж достатньо для отримання загальної картини стан бізнесу;
  • Ви дізнаєтеся, чому стікери з короткими тезами - це найрезультативніший і швидкий метод побудови основних, базових елементів бізнес-плану в цілісну схему, що допоможе побачити компанію цільним організмом.

Автор допоможе поглянути на бізнес-модель справи новим поглядом, виявити безліч раніше не побачених нюансів і тонкощів і, можливо, після прочитання, вам в терміновому порядку доведеться переосмислити весь ваш план розвитку, внісши в нього чимало коректив і правок, але ми впевнені, що у вас все вийде!

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре